Obliečky modern art žltobordový EMI

8 hodnotenie

Cena: 14,50 € s DPH

Posteľné obliečky Modern art žltobordový sú vyrobené z kvalitnej bavlny deluxe. Sú ušité na Slovensku. Zapínanie obliečok je vyriešené pomocou gombíkov.

+ -

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokObliečky bavlna deluxe
Materiál100% Bavlna

Viac informácii

Kvalitné bavlnené obliečky s moderným vzorom

Posteľné obliečky Modern art žltobordový sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna ma dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Obliečky vyrobené z bavlny de luxe, Modern art žltobordový sú veľmi obľúbené, najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľko násobnom praní sú ako nové. Sila texových priadzi obliečok je (o/ú)  25,5/22. Gramáž materiálu je 145 g/m2. Čo je o 20 g/m2 viac ako pri bežnej bavlne. Obliečky sú ušité a vyrobené na Slovensku.

 Obliečky modern art

Rozmery bavlnených obliečok de luxe

Naše/vaše obliečky, si môžete objednať vo viacerých setoch a rozmeroch. Obliečky máme v týchto setoch: štandardný set 200x140 + 90x70 cm, predĺžený set 220x140 + 90x70 cm.

Obliečky si môžete objednať aj samostatne pre vankúš, alebo pre paplón v týchto rozmeroch. Vankúš: 90x70, 70x50, 74x48, 50x50, 45x45, 40x40, 35x45. Paplón: 220x140, 200x140. Tieto rozmery, sú zväčša štandardné.

Štandardný set

Štandardný set obliečok, je set, ktorým disponuje väčšina slovenských domácností. Set sa skladá z obliečky na vankúš a z obliečky na paplón. Tento set je najobľúbenejší v slovenských a českých domácnostiach.

Rozmery obliečok štandardného setu: paplón 200x140 + vankúš 90x70 cm.

Predĺžený set

Ďalším setom je set predĺžený, ako si môžete všimnúť, predĺžený set je obdobný ako štandardný set. Rozdiel medzi nimi je v dĺžke, predĺžený set je o dvadsať centimetrov dlhší ako set štandardný.

Rozmery obliečok predĺženého setu: paplón 220x140 + vankúš 90x70 cm.

Obliečky na valce

Obliečky na vankúše tvaru valca, sú obľúbenou novinkou. Vankúše tvaru valca ľudia používajú z viacerých dôvodov. Hlavným dôvodom je to, že ľudia, ktorí trpia bežnými problémami počas, alebo po spánku, (chrápanie, bolesti chrbta a chrbtice) si pochvaľujú zlepšenie kvality spánku.

Ďalším dôvodom  prečo ľudia kupujú vankúše, a teda obliečky tvaru valca, je ten, že tieto vankúše sa často používajú aj ako dekoračné vankúše. Dekoračné vankúše tvaru valca oživia váš interiér a spríjemnia vám nielen spánok ale aj pohľad na vašu posteľ.

Rozmery obliečok na valce: valec plnený, veľký 61X14, valec plnený, malý 44cmX13cm. 

Obliečky na dekoračné vankúše

Dekoračné vankúše vám ponúkame v rozmere 40x40 cm. Dekoračné vankúše sú vhodným doplnkom vášho interiéru a v kombinácií s posteľnými obliečkami vytvárajú harmonický celok. Dekoračný vankúšik je tradičný typ bytového doplnku, ktorý sa nájde snáď v každej domácnosti. Ďalšie rady a zaujímavosti o dekoračných vankúšoch sa môžete dočítať na našom blogu.

Špecifické rozmery obliečok

Obliečky Emi, šijeme a vyrábame priamo v  našej firme, takže ak ste nenašli rozmer, alebo tvar, ktorý potrebujete, neváhajte a kontaktujte nás. Ušijeme vám obliečky na želanie, podľa vami zadaných rozmerov. Dokážeme vám ušiť obliečky na anatomické vankúše rôznych atypických rozmerov.

Na požiadanie vám vieme vyrobiť a došiť na vankúše krajky, ktoré slúžia k dekoračným účelom.

Zapínanie obliečok

Zapínanie obliečok Emi, je vyriešené štandardne. To znamená, že obliečky Emi sa zapínajú pomocou umelohmotných gombíkov. V prípade záujmu, alebo na požiadanie zákazníka, vám vieme v rovnakej cene ušiť obliečky, ktoré sa budú zapínať pomocou zipsu. Pre náročnejších zákazníkov dokážeme zapínanie vyriešiť takzvaným hotelovým uzáverom. Hotelový uzáver šijeme za príplatok.

Hodnotenie 
17.07.2018

Bavlnené obliečky

Kvalitné obliečky,kvalitné šitie.Celkovo veľmi kvalitný,ale hlavne SLOVENSKY výrobok ( žiadna čINA, alebo Turecko a pod.). Tovar doručený na druhý deň od objednávky.Obchod odporúčam aj ostatným zákazníkom.

  Hodnotenie 
  26.10.2017

  obliecky na postel

  odporúčam

   Hodnotenie 
   16.10.2017

   obliecky na postel

   EMI obchod skutočne doporučujem. Ja som nepomerala obliečky na vankúše a objednala len tak, od oka - boli malé :) Skúsila som zavolať a objednať väčšie. Slečna na druhom konci bola nesmierne ústretová a milá, ponúkla mi výmenu menších za väčšie. Obliečky sú kvalitne ušité, z kvalitnej bavlny a podotýkam SLOVENSKEJ výroby. Rovnako rýchlosť dodania a bezproblémovosť výmeny tovaru na úrovni veľmi kvalitného obchodu.

    Hodnotenie 
    28.09.2017

    obliecky na postel

    Rýchlosť dodania tovaru, výhodná cena a kvalitný materiál. Odporučujem komukoľvek!

     Hodnotenie 
     27.09.2017

     Doručenie načasovali podľa mojej požiadavky. Posteľné prádlo je také pekné ako na fotografiách, spokojná som aj s kvalitou.

      Hodnotenie 
      14.09.2017

      obliecky na postel

      Vyrobok splnil ocakavania na 100%, velmi rychle dodanie, moznost objednat rozne kombinacie rozmerov obliecok

       Hodnotenie 
       27.02.2016

       Anna

       Velmi pekne do dievčenskej izby, take ružovučke....

        Hodnotenie 
        23.09.2014

        zuzana

        sú krásne príjemné :)

         Napíšte vaše hodnotenie!

         Napíšte hodnotenie

         Obliečky modern art žltobordový EMI

         Obliečky modern art žltobordový EMI

         Posteľné obliečky Modern art žltobordový sú vyrobené z kvalitnej bavlny deluxe. Sú ušité na Slovensku. Zapínanie obliečok je vyriešené pomocou gombíkov.