Tehotenský vankúš Marsolux EM

10 hodnotení

Cena: 35,00 € s DPH

Tehotenský vankúš Marsolux je vyrobený z antialergickej výplne a 100% bavlny, ktorá je šetrná k pokožke. Prispôsobuje sa krivkám bruška tehotenej ženy a zbavuje tak telo záťaže a bolestí. Je to najobľúbenejší tehotenský vankúš.

Platba kuriérovi pri preberaní tovaru. Jednoduché vrátenie do 30 dní

- +

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie
 • Blog

Vlastnosti

Dodaniedo 48 hodín

Viac informácii

Tehotenský vankúš Marsolux: Viacúčelový pomocník pred pôrodom aj po ňom

Tehotenský vankúš Marsolux je vyhotovený z materiálu, ktorý sa dokonale prispôsobuje krivkám bruška tehotnej ženy a podopiera ho počas spánku, relaxácii alebo oddychu. Počas spánku oblieha bruško, podopiera ho a tým zbavuje telo od záťaže. Uvoľňuje chrbát, krk aj nohy. Vankúš pre tehotné môžete využiť aj pri opuchu nôh, ktorý je počas tehotenstva často sprievodným efektom. Stačí, ak si gravidná žena položí nohy na vankúš, čím sa uvoľní prietok v cievach. Vlastnosti vankúša využijete nie len počas tehotenstva, ale aj po ňom. Po narodení vášho dieťatka vám tehotenský vankúš Marsolux poslúži aj ako podpera bábätka počas sedenia či ako bezpečnostná bariéra, ktorá ho ochráni pred úrazom. Zároveň je skvelým pomocníkom aj pri dojčení, prípadne ním môžete vyplniť prázdny priestor, ktorého sa bábätká zvyknuté na úzke miesto v prostredí maternice boja. Náš Marsolux vankúš pre tehotné je ľahký a jednoducho sa s ním manipuluje, takže ani jeho pretáčanie spolu s pretáčaním vášho tela počas spánku nie je žiadnou ťarchou.

tehotenský vankúš marsolux

Kvalitné materiály – antialergická výplň a bavlnená de luxe obliečka

Tehotenský vankúš Marsolux EMI je vyrobený z kvalitných látok vhodných aj pre alergikov alebo mamičky a deti s citlivou pokožkou. Jeho výplň tvorí silikonizované duté vlákno, ktoré je antialergické a od klasického mikrovlákna sa líši tým, že je vďaka tenkej vrstve silikónu mäkšie. Vankúš sa ešte lepšie prispôsobuje tvaru bruška, hlavy a krku, ktorým poskytuje pevnú podporu. Keďže je uzatváranie vankúša riešené pomocou zipsu, doplnenie ďalšieho vlákna pre jeho ešte väčšiu tuhosť je veľmi jednoduché. Obliečka vankúša je zhotovená z de luxe bavlny, ktorá je absolútne zdraviu neškodná a rozumie si s citlivou pokožkou malých detí aj budúcich mamičiek. 100% bavlna je navyše príjemne hodvábna na dotyk a trvácna, takže svoju kvalitu si drží aj po viacnásobnom vypratí.

Tehotenský vankúš

Tehotenský vankúš Marsolux a jeho vlastnosti:

 • rozmery: 120 x 50 centimetrov

 • výplň: 100% duté silikonizované vlákno

 • materiál: 100% bavlna de luxe

 • materiál obliečky: 100% bavlna de luxe

Výhody tehotenského vankúša Marsolux:

 • poskytuje podporu bruška

 • uvoľňuje tlak vyvíjaný na chrbát a krčnú chrbticu

 • náplň tvorí antialergické duté vlákno

 • obliečka zo 100% de luxe bavlny

 • všestranné využitie

 • vhodný pre dojčenie

 • možno použiť aj ako opierku dieťaťa

 • plní funkciu bezpečnostnej bariéry

 • je ľahký a jednoducho sa s ním manipuluje

 • silikonizované vlákno možno kedykoľvek doplniť

marsolu tehotensky vankúš

Ako tehotenský vankúš funguje?

Tehotenský vankúš komfort EMI sa prispôsobí telu tehotnej ženy a umožní jej tak pohodlnú pozíciu pri odpočinku, relaxácii a spánku. Okamžite uvoľňuje tlak na telo a navyše znižuje nadchádzajúce bolesti. Tehotenský vankúš je okrem toho viacúčelový výrobok, ktorý ponúka komfortné pohodlie nie len pre mamičku v období tehotenstva, ale i pre bábätko. Pri dojčení ho môžete použiť vo viacerých polohách – ako pri dojčení v ľahu, tak aj pri dojčení v sede. Tehotenským vankúšom sa tiež hovorí umelá maternica. V dobe po pôrode sa väčšia časť bábätiek bojí veľkého priestoru okolo seba, vankúš sa preto používa k vyplneniu veľkého priestoru. Okrem toho ho môžete použiť ako bezpečnostnú bariéru okolo bábätka, alebo pri polohovaní bábätka, a taktiež ako oporu dieťatka pri sedení. Hlavnou funkciou tehotenského vankúša komfort EMI je opora rastúceho bruška pri spaní, kedy zmierňuje tlak na tehotenské bruško a vytvára oporu chrbtici, čím znižuje jej bolestivosť.

Známka 
27.09.2017

tehotenský vankúš

Proste W A W!!!

  Známka 
  22.09.2017

  tehotenský vankúš

  Rýchle vybavenie a dodanie objednávky.

   Známka 
   28.08.2017

   tehotensky vankus

   Dobrá kvalita, dobrá cena

    Známka 
    24.08.2017

    tehotenský vankúš

    veľká spokojnosť s týmto tehotenským vankúšom

     Známka 
     07.08.2017

     tehotenský vankúš

     Skvelý obchod s výborným tovarom

      Známka 
      19.06.2017

      zakaznicka

      pohodlny

       Známka 
       16.06.2017

       Tehotenský vankúš Marsolux

       Kvalitný tovar,rýchle dodanie
       Nedostala som email potvrdzujúci objednávku Celková spokojnosť

        Známka 
        28.03.2015

        Terezka K.

        V celku dobrý vankúš, nie je to nič luxusné ale nemôžem povedať, že je zlý, taká klasika. Čo má zase prekvapilo, bolo to, že doručenie bolo veľmi rýchle. V tom máte u mňa plus, a teraz viem, ak budem niečo rýchlo potrebovať, viem na akú firmu sa obrátiť. :)

         Známka 
         16.03.2015

         Lenka K.

         Tento vankúš používam už pár mesiacov a moje bolesti chrbta neustupili celkom, ale na druhej strane už nie sú ani tak silné. Nemôžem povedať, že je tento vankúš zlý, ani neľutujem, že som si ho kúpila, chcela som proste vyskúšať všetky možnosti ktoré sú dneska dostupné, som s ním v celku celkom spokojná :)

          Známka 
          08.12.2014

          Lubo

          ak ten vankus ma 120 cm tak ta pani na obrazku ma potom 135 cm ?

           Napíšte vaše hodnotenie!

           Napíšte hodnotenie

           Tehotenský vankúš Marsolux EM

           Tehotenský vankúš Marsolux EM

           Tehotenský vankúš Marsolux je vyrobený z antialergickej výplne a 100% bavlny, ktorá je šetrná k pokožke. Prispôsobuje sa krivkám bruška tehotenej ženy a zbavuje tak telo záťaže a bolestí. Je to najobľúbenejší tehotenský vankúš.

           Články: