Vankúš dojčiaci Dvojičky EMI + obliečka

1 hodnotenie

Cena: 75,00 € s DPH

Stará cena: 100,00 € s DPH
Ušetríte: 25,00 € (25%)

Vankúš na kojenie Dvojičky je výbornou pomôckou pre mamičky s dvojičkami. Kojenecký vankúš pomáha dojčit v rôznych polohách, je pohodlný a chráni pred zaťažením a bolesťou. Vychutnávajte si chvíle so svojimi dvoma ratolesťami v pohodlí a bez bolesti.

+ -

 • Viac informácii
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Viac informácii

Vankúš dojčiaci Dvojičky vám uľahčí kojenie

Tento  dojčiaci vankúš je výbornou pomôckou pre mamičky, ktoré majú dvojičky. Mať dvojičky je síce dvojnásobná radosť, no aj dvojnásobná starosť. Aj pri dojčení môžu nastať ťažkosti, preto vám ponúkame vankúš s ktorým tieto starosti hravo zvládnete. Vankúšik je vyrobený z veľmi príjemného materiálu, čo zabezpečí pohodlie pre vás aj pre vaše bábätká. Vankúš na kojenie je univerzálny vankúš pre jednoduché a pohodlné uloženie vášho bábätka počas dojčenia. Zabezpečí vám tak komfort a úľavu od bolesti a zaťaženia chrbtice. Využiteľný je tiež počas obdobia tehotenstva kde ho využijete ako tehotenský vankúš. Vytvorí oporu tehotenskému brušku. V starostlivosti o bábätko ho môžete použiť ako bezpečnostnú bariéru. Je vyrobený na Slovensku zo starostlivo vybraných materiálov.

Výhody vankúša dojčiaceho Dvojičky

 • pohodlný vankúš na kojenie v ľahu aj sede
 • obliečka zo 100% bavlny delux
 • ochráni chrbticu pred zaťažením a následnou bolesťou
 • možno použiť aj ako bezpečnostnú bariéru
 • má všestranné využitie
 • ideálny aj ako tehotenský vankúš

Vlastnosti dojčiaceho vankúš Dvojičky

 • Povrchový materiál: 100% Bavlna
 • Výplň: 100 % silikonizované duté vlákno
 • Rozmer  70 X 110 cm

tehotenský vankúš

Ako vankúš na dojčenie funguje?

Pri dojčení môžete vankúš na kojenie použiť vo viacerých polohách – ako pri dojčení v ľahu, tak aj pri dojčení v sede. Okrem toho ho môžete použiť ako bezpečnostnú bariéru okolo bábätiek, alebo pri polohovaní bábätiek, a taktiež ako oporu detí pri sedení. Hlavnou funkciu ako tehotenského vankúša je opora rastúceho bruška pri spaní, kedy zmierňuje tlak na tehotenské bruško a vytvára oporu chrbtici, čím znižuje jej bolestivosť.

Neviete aký tehotenský alebo kojenecký vankúš si vybrať? Poradíme vám v článku: Ako si vybrať tehotenský vankúš.

vankúš dojčiaci dvojičky emi

100% bavlna a silikonizované vlákno sú zárukou kvality

Tehotenský vankúš a kojenecký vankúš EMI je plnený silikonizovaným dutým vláknom. Tento antialergický materiál je o triedu lepší ako bežné duté vlákno, pretože povrch guličiek je navyše pokrytý tenkou vrstvou silikónu. Takto ošetrené vlákno pôsobí mäkšie a budúcim mamičkám poskytuje počas spánku ešte lepší komfort. Keďže je uzáver vankúša riešený vo forme zipsu, po čase uležané vlákno si môžete kedykoľvek doplniť, alebo jednoducho dosypať ďalšiu náplň a prispôsobiť tuhosť vankúša svojim potrebám. Vankúš dojčiaci Dvojičky EMI má bavlnenú  obliečku. 100% bavlna, s ktorou prídete do styku vy, ale aj vaše malé dieťatko, je príjemná na dotyk a kamaráti sa aj s citlivou pokožkou každého bábätka.

Hodnotenie 
24.10.2018

vankus

rýchle dorucenie a kvalita. som nadsena, skvele ste mi pomohli :)

  Napíšte vaše hodnotenie!

  Napíšte hodnotenie

  Vankúš dojčiaci Dvojičky EMI + obliečka

  Vankúš dojčiaci Dvojičky EMI + obliečka

  Vankúš na kojenie Dvojičky je výbornou pomôckou pre mamičky s dvojičkami. Kojenecký vankúš pomáha dojčit v rôznych polohách, je pohodlný a chráni pred zaťažením a bolesťou. Vychutnávajte si chvíle so svojimi dvoma ratolesťami v pohodlí a bez bolesti.