EMI: Slovenský bytový textil

Obliečky bavlnené Kone biele EMI

100 %
3 hodnotenia

Detské bavlnené obliečky Kone sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny delux. Obliečky sú príjemné na dotyk, pevné a trvácne. Jemné farby a pekný vzor sa hodia do izby každého milovníka koní.

13,90 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokObliečky bavlna deluxe
Farba obliečokBiele obliečky
Ostatné obliečkyDetské obliečky
Materiál100% Bavlna

Viac informácii

Kvalitné bavlnené obliečky pre milovníkov koní

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna má dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Obliečky vyrobené z bavlny de luxe sú veľmi obľúbené, najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľkonásobnom praní sú ako nové. Sila texových priadzi obliečok je (o/ú) 25,5/22. Gramáž materiálu je 120 g/m2. Obliečky sú ušité a vyrobené na Slovensku. Počet gombíkov: paplón 4x, vankúš 2x.

Výhody detských obliečok Kone:

 • príjemná 100 % bavlna
 • hebký a zároveň odolný materiál
 • obľúbené obliečky pre malých chlapcov
 • jednoduché zapínanie pomocou gombíkov
 • vhodné aj pre citlivú detskú pokožku

detské obliečky kone do každej postieľky

Vlastnosti detských obliečok

 • materiál: 100 % bavlna
 • rozmery: rôzne veľkosti
 • farba: biela s potlačou
 • zapínanie: plastové gombíky

Rozmery bavlnených obliečok de luxe

Naše obliečky si môžete objednať vo viacerých setoch a rozmeroch. Obliečky detské bavlnené máme v týchto setoch: štandardný set 200 x 140 + 90 x 70, detský set 130 x 90 + 65 x 45.

Obliečky si môžete objednať aj samostatne pre vankúš, alebo pre paplón v týchto rozmeroch. Vankúš: 90 x 70, 65 x 45. Paplón: 200 x 140, 130 x 90.

Špecifické rozmery obliečok: valec plnený veľký 61 x 14, valec plnený malý 44 x 13.

Ak ste si nevybrali z našej širokej ponuky rozmerov, nezúfajte, stačí nás kontaktovať a my vám ušijeme obliečky na mieru.

bavlnené obliečky aj do detskej postieľky

Zapínanie obliečok

Zapínanie obliečok EMI je vyriešené štandardne. To znamená, že obliečky EMI sa zapínajú pomocou umelohmotných gombíkov. V prípade záujmu vám vieme v rovnakej cene ušiť obliečky, ktoré sa budú zapínať pomocou zipsu. Pre náročnejších zákazníkov dokážeme zapínanie vyriešiť takzvaným hotelovým uzáverom. Hotelový uzáver šijeme za príplatok.

Rady na predĺženie životnosti obliečok

1. Práčku je nutné pri praní naplniť len do 3/4 jej maxima, pretože pri naplnení doplna sa nedostane prášok a voda v potrebnej miere ku každej textílii, čo má za následok nedostatočné vyčistenie bielizne. Navyše sa ničí práčka aj vaša bielizeň.

2. Pri praní je potrebné aj vhodné nastavenie teploty a ošetrenie produktu podľa informácií, ktoré sa nachádzajú na priloženom štítku.

 Bonus trik na homemade aviváž

3. Základné pravidlo pre udržanie žiarivých a jasných farieb je rozdelenie bielizne podľa farieb. Potrebné je taktiež prať prádlo naruby so zapnutými zipsami alebo gombíkmi. Pri nedodržiavaní tohto pravidla môže zips poškodiť nie len vašu bielizeň, ale aj práčku.

24.10.2018

spokojná

Tovar bol doručený na druhý deň od objednania, pričom objednané obliečky boli upravené na požadovanú neštandardnú veľkosť. Veľká ochota a ústretovosť. Darček v balíčku.

  06.09.2017

  vrelo odporucam

   14.08.2017

   Super kvalita

    Napíšte vaše hodnotenie!

    Napíšte hodnotenie

    Obliečky bavlnené Kone biele EMI

    Obliečky bavlnené Kone biele EMI

    Detské bavlnené obliečky Kone sú vyrobené z kvalitnej 100 % bavlny delux. Obliečky sú príjemné na dotyk, pevné a trvácne. Jemné farby a pekný vzor sa hodia do izby každého milovníka koní.