Kúpeľňový regál rohový 4 police AWD

02040021

Regál do kúpeľne so štyrmi policami a s podstavou v tvare trojuholníka je výborným doplnkom. Rohový regál do kúpeľne s pochrómovanou úpravou. Vhodný do interiéru.

 

Cena:
38,40 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Recenzie

Viac informácii

Materiál: pochromovaný kov

Rozmer regálu:

  • dĺžka: 31,5 cm,
  • šírka: 31,5 cm,
  • výška: 101 cm.
 

Nerezové materiály a ich údržba:

Nerezový materiál vyzerá nádherne, ale máme to s ním ťažké. Nerezové predmety a vybavenie kuchyne pôsobia v interiéri elegantne až impozantne, ale nesprávnou starostlivosťou môžeme nerezové materiály rýchlo obrať o ich čistý dokonalý dizajn. Pár tipov vám uľahčia údržbu a módna nerez sa bude lesknúť ako zrkadlo.

Načo sa na údržbe nerezového materiálu netreba spoliehať:

Občas by sme najradšej zobrali drôtenku na riad a zbavili sa šmúh a odtlačkov prstov, to by však bola tá najhoršia alternatíva. Po použití kovovej pomôcky by na chúlostivom nerezovom materiáli zostali jemné škrabance. Poškodiť hladký povrch môžu aj hubky s drsnou čiernou alebo tmavozelenou časťou.

  • Soľ, ktorou si pri čistení v domácnosti často pomáhame, však v prípade nerezu nie je dobrá voľba.
 
  • Prípravky s abrazívnymi prímesami predstavte si ich ako čistiace piesky, ktoré tiež povrch nenávratne poškrabú. To tiež platí pre tekutý piesok.
 
 

Špeciálne prípravky:

Zobrať na pomoc bez rizika si môžeme handričky z bavlny alebo z iného mäkkého materiálu či hubky s kvalitnou čistiacou plochou, no najlepšie sú výrobky z mikrovlákna známe ako švédske utierky. Namiesto bežných čistiacich prostriedkov, ktoré obsahujú drobné pevné čiastočky na zvýšenie efektu čistenia, alebo akékoľvek abrazívne prípravky, treba používať len tie špeciálne na nerez. Bývajú tekuté alebo penové. Ak sa nám na prvýkrát špinu nepodarí odstrániť, prípravok aplikujeme na vždy čistú časť handričky dovtedy, kým fľak nezmizne. Výhodou týchto prípravkov je, že rozpúšťajú mastnotu či nečistotu a zároveň vytvoria na pochromovanom povrchu regála alebo spotrebiča jemný ochranný film, vďaka ktorému je nerez odolnejší voči náhodným dotykom a tvorbe odtlačkov. Na háklivý materiál potom treba ešte aplikovať leštiaci prípravok a povrch spotrebiča pretrieť suchou handričkou.

  • Ocot sa zase postará o zvýšenie lesku. Stačí ho naliať na handričku a pretrieť ním povrch spotrebiča. 
 
  • Lesk môže vrátiť aj olívovy olej, pár kvapiek na handričke, ktorou vyčistený spotrebič pretrieme, urobí očakávaný zázrak.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Kúpeľňový regál rohový 4 police AWD

Kúpeľňový regál rohový 4 police AWD

Regál do kúpeľne so štyrmi policami a s podstavou v tvare trojuholníka je výborným doplnkom. Rohový regál do kúpeľne s pochrómovanou úpravou. Vhodný do interiéru.