Anatomický vankúš Levanduľa 30x50 EMI

66 %
3 hodnotenia

Anatomický vankúš z prispôsobivej pamäťovej peny. Vankúš má levanduľovú obliečku ktorá krásne vonia, upokojuje a preto napomáha pri kvalitnom a dlhom spánku. 

Cena:
30,00 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Príslušenstvo
 • Recenzie
 • Blog

Viac informácii

Anatomický vankúš Levanduľa EMI ponúka spojenie troch dokonalých prvkov

Anatomický vankúš Levanduľa 30x50 cm, ponúka pohodlný a zdravý spánok. Spájajú sa v ňom: dokonalý anatomický tvar, skvelé vlastnosti pamäťovej peny a blahodárne účinky levandule. Špeciálny tvar vankúšu bol navrhnutý tak aby výborne podporoval krčnú chrbticu. Tvarovacia pamäť je vlastnosť, ktorá zabezpečuje dokonalú podporu hlavy, krku a ramien, no zároveň rieši aj problémy s bolesťou krčnej chrbtice a stuhnutých svalov. Levanduľová obliečka veľmi pozitívne vplýva na organizmus človeka. Uvoľňuje napätie, pomáha pri nespavosti, bolesti hlavy, pocitoch úzkosti. Levanduľu už naši predkovia považovali za veľmi všestranný liek.

100% pamäťová pena

Pamäťová pena umožňuje dokonalé uvoľniť svalstvo počas spánku, rovnako aj nepríjemne napätie chrbtice. Má špeciálnu bunkovú štruktúru. Jej hustota je väčšia oproti iným penám a  pozostáva z miliónov otvorených guličkovitých buniek, ktoré sú vyvinuté tak, aby reagovali na teplotu tela a tlakové body. Pri tlaku bunky zmenia svoju štruktúru, upravia formu, prispôsobia sa obrysom tela a následne podporujú časti, kde je to potrebné. Pena je vzdušná a umožňuje odparovanie vlhkosti, reguláciu tepla a dokonalé prúdenie vzduchu cez materiál. Svoju pružnosť a elasticitu si udržiava počas celej doby svojej životnosti. Dokonale sa prispôsobuje krivkám a hmotnosti tela, telesnej teplote a výrazne zmierni napätie. Materiál, z ktorého je pamäťová pena zhotovená je jemný, ľahký a príjemný na dotyk.

anatomický vankúš levandulový

Obliečka s výťažkom z levandule

Anatomický vankúš obsahuje obliečku so zipsom s výťažkom z levandule. Táto obliečka je odnímateľná a dá sa prať na teplote 40 °C. Levanduľa blahodárne pôsobí na ľudský organizmus. Pomáha pri nespavosti,Levanduľu poznali už starovekí Gréci a jej blahodárne účinky ich čoraz viac prekvapovali. 

V lekárstve a liečiteľstve sa levanduľa využíva najmä pri ťažkostiach nervového systému, depresii a hysterii, kedy pôsobí ako upokojujúci prostriedok, na tíšenie migrény, bolesti hlavy, pocitu nervozity, napätia a pri poruchách spánku. Pôsobí teda ako antidepresívum a antiseptikum, možno ju využiť aj ako účinné sedatívum, mierni strach. Pri nespavosti pomáha večerný kúpeľ do ktorého si môžte pridať soľ do kúpeľa s obsahom levandule  s pri nervovom vyčerpaní priloženie horúceho uteráka s kvapkami levanduľového oleja ako zábal, pri liečbe bolesti hlavy a migrény tri kvapky na kocku cukru, alebo studený obklad umiestnený na čelo.

Blahodárne pôsobí aj na ochorenia dýchacích ciest, pri chrípkových stavoch, angíne, prechladnutí. Jej protizápalový účinok dosahuje výborné výsledky aj pri liečbe popálenín, úpalov, kožných ekzémov, akné, vyrážkach a lupienke. Ideálna  pre všetky typy pokožky a pleti. Možno ju natierať na pokožku pri masážach dospelých aj detí, potrieť ňou bolestivé a problematické miesta, inhalovať ju prostredníctvom difuzéra, využívať  ju na dezinfekciu pokožky a pri nespavosti. Pozitívny vplyv má aj na tráviaci systém pri tráviacich ťažkostiach ako plynatosť, nadúvanie, zápcha. Tinktúra z levandule pomôže liečbe lupín a neželaného vypadávania vlasov, lokálne aj proti plešivosti. Zmierňuje svalové kŕče a pozitívne pôsobí pri reumatických chorobách. Levanduľový čaj príjemne vonia a pomáha pri bolestivej menštruácií, či bolestiach hlavy.

anatomický vankúš levanduľa

Výhody anatomického vankúša:

 • vankúš sa prispôsobuje teplote tela, tvaru a váhe hlavy

 • po uvoľnení tlaku sa vankúš dokáže vrátiť do svojho pôvodného tvaru

 • hlave, krku, ramenám a chrbtici dodáva ideálnu podporu

 • chrbtici poskytuje správnu a prirodzenú polohu

 • vhodný ako prevencia bolesti v oblasti krčnej chrbtice

 • spája v sebe pamäťovú penu, anatomický tvar a účinky levandule
 • rieši problémy s poruchami spánku

 • jednoducho snímateľná obliečka na zips

 • poťah je možné prať

 • výťažky z levandule blahodárne pôsobia na organizmus

18.09.2017možnosť výberu tovaru v pokoji - bez stresu
jednoduchá objednávka
potvrdenie objednávky
možnosť dohody o termíne a mieste dodania

  07.08.2017

  anatomický vankúš

  Poctivy predaj rychle dodanie

   29.09.2015

   Maťo

   Je výborný 2 obliečky jednu periem na druhej spím :) . Budem si ho brať aj na dovolenku :P

    Napíšte vaše hodnotenie!

    Napíšte hodnotenie

    Anatomický vankúš Levanduľa 30x50 EMI

    Anatomický vankúš Levanduľa 30x50 EMI

    Anatomický vankúš z prispôsobivej pamäťovej peny. Vankúš má levanduľovú obliečku ktorá krásne vonia, upokojuje a preto napomáha pri kvalitnom a dlhom spánku. 

    Články: