EMI: Slovenský bytový textil

Žinka biela 4 ks EMI

Sada multifunkčné kvalitných žiniek z mäkkého a savého materiálu. Univerzálne a lacné žinky na nečistoty každého druhu. V bielej farbe. Žinka zlepší celkovú hygienu vo vašom byte.

2 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Recenzie

Viac informácii

Jednoduché a veľmi lacné kuchynské žinky. Sú viacúčelové okrem kuchyni a kúpeľni sa môžu používať v hoteloch, školách, škôlkach, hoteloch, ubytovniach a i. Ideálnym riešením ako sa zbaviť špiny od nábytku až po sporák. Sú navrhnuté tak aby šetrili povrch a dlane osoby, ale aby nešetrili špinu a fľaky. Môžu sa použiť aj na umývanie celého tela. Textilná látka žinky tvorí mäkký a savý materiál. S materiálom aký ho ma žinka je veľmi odolný a dobrý na čistenie prachu, alebo mastných fľakov. Žinky je možne prať do 60°C. Či ste junior alebo senior so žinkou ľahko vyčistíte špinu či riad. 

Balenie obsahuje 4 kusy kvalitnej žinky.

Farebné žinky viacej očaria a o to bude väčšia radosť pri čistení špinavých alebo zaprášených plôch. Vyberať môžete zo žiniek v rôznych farbách.

Materiál:

  • 80% bavlna, 
  • 20% polyester.
 

Rozmer žinky:

  • dĺžka: 10 cm,
  • šírka: 14 cm,
  • hĺbka: 4 cm.
 
 

Využitie žinky:

V každej domácnosti narazíme na problém s vyliatou vodou alebo prachom, ktorý tvorí neoddeliteľnú súčasť každej domácnosti. Kombináciou žinky a čistiaceho prostriedka vyčistíte aj tie najzákernejšie fľaky. Drevený nábytok si žiada menšiu údržbu. Nábytok poutierany Diavou alebo iným prostriedkom aj vďaka hladkému a mäkkému povrchu žinky bude voľné dýchať. Okrem toho vôňa, ktorá je v diave bude neustále rozvoniavať. Váš byt keď budete pretierať hocijaký iný predmet so žinkou, bude púšťať vôňu dokým ju nevyperiete. Po dôkladnom poutieraní sa bude každá vyčistená plocha lesknúť.

Na prach z nábytku použite žinku, prach zostane v nich. Prach nerozvírite po miestnosti a nato aby ste sa zbavili nečistôt usadených na utierke stačí iba jednoducho umyť. U nás ich zakúpite bez problémov pomocníkov pre vašu domácnosť.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Žinka biela 4 ks EMI

Žinka biela 4 ks EMI

Sada multifunkčné kvalitných žiniek z mäkkého a savého materiálu. Univerzálne a lacné žinky na nečistoty každého druhu. V bielej farbe. Žinka zlepší celkovú hygienu vo vašom byte.