Obliečky detské sloníky modré EMI

Detské obliečky sloníky modré sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny de luxe. Zapínajú sa pomocou gombíkov z PVC. Tento vzor máme aj v ružovej farbe.

Cena:
11,90 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Materiál obliečokObliečky bavlna deluxe
Farba obliečokČervené obliečky
Ostatné obliečkyDetské obliečky

Viac informácii

Detské obliečky sloníky potešia najmä tých najmenších

Posteľné obliečky sloníky modré sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Bavlnené vlákno je už oddávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Tkaniny vyrobené z bavlneného vlákna disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Má dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je bavlnené vlákno súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Obliečky vyrobené z de luxe bavlny, sú veľmi obľúbené, najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to hlavne:  pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľko násobnom praní sú ako nové. Texové priadze obliečok majú silu:  (o/ú)  25,5/22. Materiál má gramáž 120 g/m2. Obliečky boli vyrobené na Slovensku.

Výhody detských obliečok

 • príjemná 100% bavlna
 • hebký a zároveň odolný materiál
 • obľúbené obliečky pre malých chlapcov
 • jednoduché zapínanie pomocou gombíkov
 • vhodné aj pre citlivú detskú pokožku

Vlastnosti detských obliečok

 • materiál: 100% bavlna
 • rozmery: rôzne veľkosti
 • farba: zelená
 • zapínanie: plastové gombíky

Rozmery bavlnených obliečok de luxe- sloníky modré

Obliečky si môžete objednať vo viacerých setoch a rozmeroch. Obliečky, detské, bavlnené, sloníky modré, máme v týchto setoch: štandardný set 200X140 + 90X70, detský set 130X90 + 65X45.

Obliečky, detské sloníky modré, si môžete objednať aj samostatne pre vankúš, alebo pre paplón v týchto rozmeroch. Vankúš: 90x70, 70x50, 65x45. Paplón: 200x140, 130x90.

Špecifické rozmery obliečok sloníky modré: valec plnený, veľký 61X14, valec plnený, malý 44X13.

Nevybrali ste si z našej ponuky rozmerov? Nezúfajte! Stačí nás kontaktovať a my Vám ušijeme obliečky na mieru.

Rýchle zapínanie obliečok pomocou gombíkov

Zapínanie obliečok je vyriešené pomocou plastových gombíkov, vďaka ktorým určite zvládne navliekanie a vyzliekanie obliečok aj váš malý nezbedník. Ich pranie však odporúčame prebrať pod vašu kontrolu – stačí ich otočiť naruby a prať pri 60°C teplote. V prípade záujmu, alebo na požiadanie zákazníka, vám vieme v rovnakej cene ušiť obliečky, ktoré sa budú zapínať pomocou zipsu. Pre náročnejších zákazníkov dokážeme zapínanie vyriešiť takzvaným hotelovým uzáverom. Hotelový uzáver šijeme za príplatok.

Posteľné obliečky s detským motívom nie len že potešia vaše deti, ale vhodne zvolený materiál sa postará aj o ich zdravie a citlivú pokožku. Pre viac informácii o detských obliečkach, čítajte článok Detské obliečky, ktoré oživia každú detskú izbu.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Obliečky detské sloníky modré EMI

Obliečky detské sloníky modré EMI

Detské obliečky sloníky modré sú vyrobené z kvalitnej 100% bavlny de luxe. Zapínajú sa pomocou gombíkov z PVC. Tento vzor máme aj v ružovej farbe.