Obliečky detské sloníky ružové EMI

Obliečky detské sloníky ružové sú zhotovené z čistej 100 % bavlny delux. Zapínajú sa pomocou gombíkov z PVC a sú vyrobené na Slovensku. Sú jemné a trvácne s krásnym vzorom. 

Cena:
11,90 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Materiál obliečokObliečky bavlna deluxe
Farba obliečokZelené obliečky
Ostatné obliečkyDetské obliečky

Viac informácii

Detské obliečky sloníky rozžiaria každú detskú postieľku

Posteľné obliečky detské sloníky ružové sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Bavlnené vlákno bolo už oddávna získavané z plodov kríka bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Tkaniny vyrobené z bavlneného vlákna disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna za mokra zvyšuje svoju pevnosť a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Obliečky vyrobené z bavlny de luxe, detské sloníky ružové, sú veľmi obľúbené, najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to vlastnosti ako: pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľko násobnom praní sú ako nové. Sila texových priadzi obliečok je (o/ú)  25,5/22. Gramáž bavlny de luxe je 120 g/m2. Obliečky sú ušité a vyrobené na Slovensku.

Výhody detských obliečok

 • príjemná 100% bavlna
 • hebký a zároveň odolný materiál
 • obľúbené obliečky pre malých chlapcov
 • jednoduché zapínanie pomocou gombíkov
 • vhodné aj pre citlivú detskú pokožku

Vlastnosti detských obliečok

 • materiál: 100% bavlna
 • rozmery: rôzne veľkosti
 • farba: ružová
 • zapínanie: plastové gombíky

Rozmery bavlnených obliečok de luxe- sloníky ružové

Naše detské obliečky si môžete objednať vo viacerých setoch a rozmeroch. Obliečky, detské, bavlnené, sloníky ružové, máme v týchto setoch: štandardný set 200X140 + 90X70, detský set 130X90 + 65X45.

Obliečky, detské sloníky ružové, si môžete objednať aj samostatne pre vankúš, alebo pre paplón v týchto rozmeroch. Vankúš: 90x70, 70x50, 65x45. Paplón: 200x140, 130x90.

Špecifické rozmery obliečok sloníky ružové: valec plnený, veľký 61X14, valec plnený, malý 44X13.

Nevybrali ste si z našej ponuky rozmerov? Nič sa nedeje, stačí nás kontaktovať a my Vám ušijeme obliečky na mieru.

Rýchle zapínanie obliečok pomocou gombíkov

Zapínanie obliečok je vyriešené pomocou plastových gombíkov, vďaka ktorým určite zvládne navliekanie a vyzliekanie obliečok aj váš malý nezbedník. Ich pranie však odporúčame prebrať pod vašu kontrolu – stačí ich otočiť naruby a prať pri 60°C teplote. V prípade záujmu, alebo na požiadanie zákazníka, vám vieme v rovnakej cene ušiť obliečky, ktoré sa budú zapínať pomocou zipsu. Pre náročnejších zákazníkov dokážeme zapínanie vyriešiť takzvaným hotelovým uzáverom. Hotelový uzáver šijeme za príplatok.

Posteľné obliečky s detským motívom nie len že potešia vaše deti, ale vhodne zvolený materiál sa postará aj o ich zdravie a citlivú pokožku. Pre viac informácii o detských obliečkach, čítajte článok Detské obliečky, ktoré oživia každú detskú izbu.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Obliečky detské sloníky ružové EMI

Obliečky detské sloníky ružové EMI

Obliečky detské sloníky ružové sú zhotovené z čistej 100 % bavlny delux. Zapínajú sa pomocou gombíkov z PVC a sú vyrobené na Slovensku. Sú jemné a trvácne s krásnym vzorom.