Soľ do kúpeľa s levanduľou 300g

Soľ do kúpeľa s levanduľou je vynikajúcim prostriedkom na dokonalú relaxáciu. Uvoľňuje napäté svalstvo a pozitívne pôsobí na celý organizmus.

Cena:
4 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Príslušenstvo
  • Recenzie

Viac informácii

Soľ do kúpeľa s levanduľou prináša dokonalý relax a uvoľnenie napätých svalov

Soľ do kúpeľa pozitívne pôsobí na ľudský organizmus. Soľ a jej blahodárne účinky poznali už naši predkovia. Veľmi dobre vedeli o antibakteriálnych a antimykóznych vlastnostiach soli. Považovali ju za všestranný liek a používali ju aj do kúpeľov. Kúpeľ predstavoval relax a pridaním soli si vytvorili "novodobé wellness". Každý kúpeľ poskytuje organizmu regeneráciu tela aj mysle. Keď však pridáme do kúpeľa soľ, ktorá okrem základných prvkov obsahuje aj minerály ako horčík, draslík, sodík, vápnik a bromid, napomáhame liečeniu a tíšeniu príznakov mnohých chorôb. Soľ do kúpeľa zohráva dôležitú úlohu pri relaxácii a liečbe kožných, nervových a svalových ochorení. Minerálne latky obsiahnuté v soliach do kúpeľov sa ľahko vstrebávajú cez pokožku, zlepšujú jej textúru, vyživujú ju, hydratujú ju, pomáhajú pri odstraňovaní príznakov nepríjemných kožných chorôb ako psoriáza, ekzém, rohovatenie pokožky, svrbenie, suchej alebo mastnej pokožky. Veľmi účinne pôsobia pri detoxikácii organizmu, odstráneniu únavy, uvoľneniu napätého svalstva, aj ako relax po náročných dňoch. Soli do kúpeľov obsahujú živiny, ktoré pokožku udržujú mäkkú, hladkú a vláčnu.

Soľ do kúpeľa s levanduľou so sebou prináša atmosféru Provensálska. Zabudnite na každodenné starosti a nechajte sa unášať vôňou levandule. Minerály obsiahnuté v soli spojené s levanduľou čistia pokožku, uvoľňujú svaly, upokojujú nervový systém. Majú antibakteriálne účinky. Navodzujú dobrý spánok. Levanduľa mierni strach, uvoľňuje od bolesti hlavy, má protizápalový účinok, dobre pôsobí na dýchací systém, olej levandule sa používa ako dezinfekcia pokožky po uštipnutí hmyzom, pri menštruačných bolestiach, proti všiam, na podporu rastu vlasov.

sol do kupela s levandulou

Výhody soli do kúpeľa s levanduľou

  • obsahuje vysokú koncentráciu minerálnych látok
  • navodzuje dobrý spánok
  • vhodná na relax
  • pozitívne pôsobí na celý organizmus človeka
  • pokožku zjemňuje a zanecháva ju hladkú
  • uvoľňuje napäté svalstvo
  • má antibakteriálne účinky

Návod na použitie

250g soli s levanduľou necháme cca 5-8 minút rozpustiť vo vani s teplou vodou.Voda by nemala byť príliš horúca. Môžme následne relaxovať. Relaxácia by však nemala trvať dlhšie ako 15-20 minút. Následne po kúpeli zvyšok soli z pokožky opláchnite (bez mydla). Po kúpeli sa odporúča relaxácia aspoň 30 minút a suchý zábal, ktorý ešte znásobí účinok soli.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Soľ do kúpeľa s levanduľou 300g

Soľ do kúpeľa s levanduľou 300g

Soľ do kúpeľa s levanduľou je vynikajúcim prostriedkom na dokonalú relaxáciu. Uvoľňuje napäté svalstvo a pozitívne pôsobí na celý organizmus.