Tehotenský popôrodný vankúš na sedenie

4 hodnotenia

Cena: 7,00 € s DPH

Tehotenský popôrodný vankúš na sedenie vám výborne poslúži na pohodlné sedenie v období hneď po pôrode. Prispôsobí sa krivkám každého tela a zaručí pohodlné sedenie. Doprajte si chvíle s vašimi najbližšími bez nepríjemnej bolesti.

+ -

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie
 • Blog

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Farba vankúšaBiely
Matriál vankúšaVankúš z bavlny

Viac informácii

Tehotenský popôrodný vankúš - pohodlné sedenie hneď po pôrode

Tehotenský popôrodný vankúš na sedenie je skvelá pomôcka pre čerstvé mamičky. Vyrobený a určený je ako tehotenský vankúš na sedenie. Zabezpečuje pohodlné sedenie hneď po pôrode, kedy je telo čerstvej matky unavené a ubolené. Potrebuje sa zregenerovať, a je citlivé na každý nežiaduci podnet. V tejto dobe je obzvlášť namáhavé sedenie. Vankúš sa dokonale prispôsobí krivkám vášho tela a vďaka jemnej náplni netlačí, a tak si príjemne posedíte na ktoromkoľvek mieste. Materiál z ktorého je tehotenský vankúš vyrobený je príjemný na dotyk, a tak nedráždi pokožku. Vďaka zipsu si môžete jednoducho doplniť alebo odobrať náplň a prispôsobiť svojím potrebám. Rozmer je v priemere 40 cm, čo je klasický rozmer určený pre stoličky a kreslá.

Neviete aký tehotenský alebo kojenecký vankúš si vybrať? Poradíme vám v článku: Vyberáte vankúš pre tehotné? S týmto poradcom bude vaše rozhodovanie oveľa jednoduchšie.

popôrodny vankus

Výhody tehotenského popôrodného vankúša na sedenie

 • pohodlné sedenie ihneď po pôrode
 • dokonale sa prispôsobí telu
 • ľahký a ideálny na presun kamkoľvek
 • materiál nedráždi pokožku
 • možnosť prispôsobenia náplne podľa potreby

Vlastnosti tehotenského popôrodného vankúša na sedenie

 • materiál obliečky: 100 % bavlna delux
 • rozmer: Ø 40 cm

Materiál tehotenského popôrodného vankúša na sedenie

Vankúš na sedenie je vyrobený z kvalitnej 100% bavlny delux, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou, jemnosťou a trvácnosťou. Je príjemná na dotyk a nedráždi ani citlivú pokožku. Vnútornú výplň vankúša tvorí výplň z polystyrénových guličiek , ktorá sa dokonale prispôsobuje krivkám tela a netlačí. Tehotenský vankúš na sedenie je navyše vyrobený so zipsom takže si jednoducho náplň vankúša upravíte tak, aby spĺňala vaše požiadavky a potreby.

Starostlivosť o tehotenský popôrodný vankúš na sedenie

Pri starostlivosti o  vankúš na dojčenie odporúčame, tak ako aj pri iných textilných výrobkoch, dodržiavať symboly a inštrukcie uvedené na štítku. Odporúčaná teplota pri praní je max. 30 °C. Chemické čistenie je možné len s výhradou. Najvhodnejšie je nechať uschnúť voľne na vzduchu. Pri použití sušičky odporúčame použiť normálny režim sušenia. Výrobok sa nesmie bieliť a žehliť.

vankúš po pôrode

Hodnotenie 
12.02.2019

popôrodný vankúš

Veľmi rychle dodanie, som spokojná,odporúčam

  Hodnotenie 
  26.02.2018

  tehotenský vankúš

  veľmi rýchle dodanie tovaru

   Hodnotenie 
   18.01.2018

   Vankúš po pôrode.

   Ja som s týmto vankúšom po pôrode spokojná.

    Hodnotenie 
    06.09.2017

    popôrodný vankús

    Spoľahlivosť, rýchlosť vybavenia a doručenia

     Napíšte vaše hodnotenie!

     Napíšte hodnotenie

     Tehotenský popôrodný vankúš na sedenie

     Tehotenský popôrodný vankúš na sedenie

     Tehotenský popôrodný vankúš na sedenie vám výborne poslúži na pohodlné sedenie v období hneď po pôrode. Prispôsobí sa krivkám každého tela a zaručí pohodlné sedenie. Doprajte si chvíle s vašimi najbližšími bez nepríjemnej bolesti.

     Články: