EMI: Slovenský bytový textil

Aroma difuzér Lux 150ml AP

Na sklade
Môžete mať 29.10.2021

Možnosti doručenia

 • Doručenie kuriérom GLS - 29.10.2021
 • Osobný odber - 29.10.2021
 • Doručenie kuriérom DPD - 29.10.2021

Aroma difuzér prinesie nielen krásnu vôňu do každej miestnosti, ale za pomoci éterických olejov aj pozitívne pôsobí na ľudský organizmus. Elegantný flakón navyše tvorí krásnu dekoráciu.

7,50 € s DPH
15 € s DPH
poštovné 2,90 €

Zdarma pri nákupe nad 40.00 €

+ -

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín

Viac informácii

Aroma difuzér za pomoci éterických olejov bojuje proti baktériám, hubám aj plesniam

Aroma difuzér za pomoci ratanových tyčiniek do vzduchu postupne uvoľňuje zmes vody a éterických olejov. Vďaka tomu difuzér odstraňuje v miestnosti nepríjemné pachy. Vonné oleje zostanú vo vzduchu niekoľko hodín, kde upravujú kvalitu vzduchu a prevoňajú miestnosť. Navyše protivírusové, antibakteriálne a antiseptické vlastnosti éterických olejov sú bojovníkmi proti baktériám, hubám a plesniam. Dokonca bolo preukázané, že rozptýlené éterické oleje redukujú množstvo chemikálií a kovov v ovzduší.

V aroma difuzéri sa spája čistý vzduch, osviežovač vzduchu a priaznivé účinky éterických olejov. Aromaterapia sa odporúča aj pri každom type ochorenia. Aromaterapia navodzuje upokojujúci pocit a uvoľnenie mysle, čím nastáva aj zlepšenie psychického, fyzického a emocionálneho stavu. Zrelaxujme, vyplňme svoj domov obľúbenou vôňou, doprajme si lepší vzduch nielen doma, ale aj v práci, na chalupe či všade tam, kde prítomnosť difuzéra potrebujeme. Zažime príjemné spojenie farby, vône a liečebných účinkov.

Vôňa éterických olejov si navyše podmaní každého a verte, že vaši priatelia si príjemnú vôňu vášho domova zapamätajú a radi sa k vám budú vracať. Dokonca je dokázané, že príjemná vôňa zlepšuje človeku náladu. Chceli by ste predsa, aby práve váš domov bol ten, kde sa ľudia cítia dobre. Elegantný a decentný flakón je navyše príjemnou dekoráciou každej miestnosti.

difuzer na etericke oleje

Výhody aroma difuzéra

 • aroma difuzér odstraňuje nepríjemné pachy z ovzdušia
 • éterické oleje upravujú čistotu a kvalitu vzduchu
 • aromaterapia je ideálna aj pri každom type ochorenia
 • aromaterapia pozitívne pôsobí na našu myseľ, fyzické a emocionálne rozpoloženie
 • éterické oleje redukujú množstvo baktérií, plesní, húb, kovov a chemikálií v ovzduší
 • aroma difuzér je ľahký a praktický
 • difuzér do bytu je ideálny na navodenie príjemnej atmosféry
 • veľký pomocník pre vytvorenie harmónie tela aj mysle
 • dokonalý relax
 • vôňu uvoľňuje postupne

difuzer

Účinky éterických olejov

Difuzovanie éterických olejov či už doma, alebo na pracovisku je jeden z najlepších spôsobov, ako vyčistiť prostredie. Protivírusové, antibakteriálne a antiseptické vlastnosti olejov spolu so záporne nabitými iónmi a okysličujúcimi molekulami, ktoré sa pri  difuzovaní esenciálnych olejov uvoľňujú, napomáhajú redukovať chemikálie, baktérie a kovy zo vzduchu. Vedci testovali oleje zo škoricovej kôry, mountain savory a oregana a zistili, že zabili 100% prítomných baktérií zo vzduchu.

éterické oleje

Vyberte si svoju obľúbenú vôňu

Aroma difuzér Home si môžete vybrať podľa svojej obľúbenej vône, prípadne podľa účinkov éterických olejov, ktoré obsahujú. Môžete svoju domácnosť podmaniť vôňou levandule, zeleného bambusu a éterického oleja z vodnej ľalie. Každá z týchto vôní pôsobí priaznivo na organizmus človeka a vďaka aromaterapii pomáha pri liečbe viacerých ochorení.

Levanduľa

Od nepamäti sa levanduľa považovala za vzácnosť. Jej blahodárne účinky poznali už naši predkovia a postupne ju začali využívať vo viacerých oblastiach života od kuchyne až po lekárstvo a domácnosť. Gréci s obľubou používali levanduľu ako účinný liek proti kašľu a dýchacím ťažkostiam. Dokonca sa osvedčila aj ako účinný dezinfekčný prostriedok a na hojenie rán. V období moru bola súčasťou každej miestnosti.

Jej protizápalové vlastnosti sa dnes využívajú v liečbe kožných ochorení, ekzémov, pri hojení rán, akné a pri neželanom vypadávaní vlasov. Perfektne pomáha aj pri liečbe dýchacích ťažkostí, uvoľňuje svalové napätie a pozitívne vplýva aj na nervový systém. Mierni strach, poruchy spánku, bolesti hlavy, nervozitu, svalové napätie a migrénu.

Levanduľa si našla svoje miesto v kozmetickom, farmaceutickom aj gastronomickom priemysle. Využijete ju od kuchyne až po kúpeľňu. 

Aroma difuzérom s vôňou levandule tak doprajete svojmu domovu antiseptické, antibakteriálne a uvoľňujúce účinky.

levanduľový éterický olej

Zelený bambus

Väčšina z nás registruje bambus len ako súčasť nejakých textílii a málokto vie aj o priaznivých účinkoch bambusu na náš organizmus. Tradičná čínska medicína používa čaj z bambusu na liečbu horúčky, zimnice, kašľa, žalúdka, žlčníka a pečene. Bambus je známy aj znížením prekyslenia organizmu. Bambus a éterický olej zo zeleného bambusu pozitívne ovplyvňuje aj nervové napätie a prináša pohodu. Bambus pôsobí antibakteriálne, neutralizuje pachy a zabraňuje množeniu roztočov a plesní.

bambusový éterický olej

Vodná ľalia

Liečivé účinky ľalie sú známe po stáročia. Pomáha pri hnisajúcich ranách, zarastených nechtoch, trieskách, zápalových ochoreniach kože, ranách po operácii a tiež pri svalových bolestiach. Používa sa aj pri nervovom napätí, na liečbu nádorov, kožných ochorení, vredov, popálenín a odrenín, nespavosti a reumatizme. Vďaka svojim protizápalovým účinkom sa používa aj na výrobu éterického oleja do difuzérov.

éterický olej z ľalie

Stres, zlé počasie, znečistený vzduch - to všetko negatívne pôsobí na naše zmysly. Vytvorme si svoju oázu pokoja nielen doma, ale aj v práci, kancelárii, na chalupe. Použite aj difuzéry do bytu, alebo všade tam, kde je to potrebné. Difuzér na esenciálne oleje prevonia Vašu domácnosť, vytvorí dokonalú harmóniu tela a mysle a postará sa o čistý vzduch.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Aroma difuzér Lux 150ml AP

Aroma difuzér Lux 150ml AP

Aroma difuzér prinesie nielen krásnu vôňu do každej miestnosti, ale za pomoci éterických olejov aj pozitívne pôsobí na ľudský organizmus. Elegantný flakón navyše tvorí krásnu dekoráciu.