Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Ostatné

Ostatné produkty z našej ponuky tvoria koberce vyrobené na Slovensku, klasické a detské sedacie vaky, ktoré okrem pohodlného oddychovania poslúžia na zdravé sedenie, či textilné látky s rôznym príslušenstvom na šitie, ktoré poteší každú vynaliezavú gazdinku. Koberce nájdete v našej ponuke zhotovené vo viacerých rozmeroch a niekoľkých farebných variantoch. 

 • Multifunkčnú kuklu Buff EMI môžete využiť ako šatku, čelenku, nákrčník či ochranné rúško. Je pohodlná a jej strih je prispôsobený strihu tváre. Kukla je vyrobená z nedráždivého materiálu, ktorý je možné prať pri max. teplote 60°C. 

  4,40 €
 • Multifunkčná kukla Buff EMI v modrej farbe vám výborne poslúži počas leta aj počas zimy. Ochráni vašu tvár a krk pred prachom, studeným vetrom a kvapôčkami slín. Kukla je vhodná na dlhodobé a opakované nosenie, je veľmi pohodlná a šetrná k pokožke.

  4,40 €
 • Ochranné dvojvrstvové rúško slúži ako bariéra a zabraňuje zbytočnému dotýkaniu sa tváre. Po vypratí a dezinfekcii je vhodné na opakované použitie. 

  1,90 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Ochranné dvojvrstvové rúško vyrobené z priedušnej 100% bavlny v dvoch vrstvách. Slúži ako bariéra a zabraňuje zbytočnému dotýkaniu sa tváre. Po vypratí prípadne dezinfekcii je možné ho opakovane používať. 

  1,90 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Dvojvrstvové rúško na tvár vyrobené z jemnej a kvalitnej 100% bavlny v dvoch vrstvách. Slúži ako bariéra a okrem toho zabraňuje aj zbytočnému dotýkaniu sa tváre. Po vypratí prípadne dezinfekcii je možné ho opakovane používať. 

  1,90 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Ústne rúško je vyrobené z kvalitnej 100% bavlny a po vypratí a vydezinfikovaní ho môžete opätovne použiť. Rúško nedráždi citlivú pokožku, je pohodlné a priedušné. 

  1,50 € 3,00 €
  Znížená cena!
 • Kvalitná bavlnená látka z husto tkanej 100% bavlny delux, ktorá sa vyznačuje hustotou tkania, trvácnosťou, farebnou stálosťou, pevnosťou aj jemnosťou. Použijete ju na výrobu bytových doplnkov či odevov. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • 100%

  Bavlnená látka Dots je vyrobená z kvalitnej 100% bavlny delux a má vlastnosti ako trvácnosť, pevnosť, jemnosť. Vyznačuje sa tiež vyššou gramážou a hustotou tkania. Vďaka farebnej stálosti ju môžete prať pri teplote 60°C. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Bavlnená látka Dots je vyrobená z veľmi kvalitnej 100% bavlny delux. Potešia vás vlastnosti ako trvácnosť, pevnosť, jemnosť. Okrem toho má vyššiu gramáž, hustotu tkania a je farebne stála, preto ju môžete prať aj pri teplote 60°C. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Tyrkysová látka s názvom Split je trvácna, pevná a kvalitná látka určená na šitie. Vďaka 100% bavlne delux je tiež trvácna, farebne stála a husto tkaná. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Zeleno-čierna bavlnená látka s názvom Split zaujme nielen svojím moderným prevedením ale aj vlastnosťami. Je trvácna, pevná, kvalitná látka, farebne stála a husto tkaná. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Bavlnená látka metráž vyrobená zo 100% bavlny delux. Táto bavlna sa vyznačuje trvácnosťou, hustotou tkania, farebnou stálosťou a vysokou kvalitou. Šírka látky je 140 cm. Použiť ju môžete na výrobu bytových doplnkov, odevov či iných textilných výrobkov. 

  3,00 €
 • Bavlnená látka s nestarnúcimi bodkami je ideálna na šitie obliečok, či bytových doplnkov. Poteší vás aj  jemnosť, trvácnosť, farebná stálosť, hustota tkania. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Bavlnená látka metráž vyrobená z jemnej a vysokokvalitnej bavlny delux. Tato bavlna sa vyznačuje vlastnosťami ako jemnosť, trvácnosť, vysoká gramáž. Šírka látky je 140 cm. Použiť ju môžete na výrobu bytových doplnkov, odevov či iných textilných výrobkov. 

  3,00 €
 • Kvalitná metráž látky zo 100% bavlny delux. Poteší vás trvácnosťou, stálosťou farieb, jemnosťou a hustotou tkania. Použijete ju pri výrobe odevov, bytových a textilných výrobkov. Šírka látky je 140 cm.

  3,00 €
 • Látka vyrobená zo 100% bavlny delux, ktorá sa vďaka svojím vlastnostiam ako jemnosť, trvácnosť, farebná stálosť a kvalita teší veľkej obľube. Šírka látky je 140 cm a použiť ju môžete na výrobu bytových doplnkov, textilných výrobkov či odevov. 

  3,00 €
 • Dezinfekčný roztok s objemom 5 l je ideálny ako náhradná náplň do ostatných dezinfekčných roztokov CAREES. Jeho vysoký podiel účinnej látky až 80% ničí choroboplodné zárodky už do 30 sekúnd. Obsahuje aj glycerol pre hydratáciu a zvláčnenie pokožky rúk. Neoplachuje sa. 

  49,00 € 70,00 €
  Znížená cena!
 • Ochranné rúško na tvár je vyrobené z kvalitnej a priedušnej 100% bavlny v dvoch vrstvách. Slúži ako bariéra zabraňujúca prieniku kvapôčiek slín. Rúško sa dá prať a žehliť. 

  1,90 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Dvojvrstvové ochranné rúško je vyrobené zo zdravotne nezávadnej 100% bavlny. Je vhodné na opakované použitie a vďaka kvalitnému materiálu sa dá cez rúško dobre dýchať. 

  1,90 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Dvojvrstvové textilné rúško zo 100% bavlny vytvára bariéru voči vonkajšim radikálom a bráni tomu, aby ste sa zbytočne dotýkali tváre. Rúško nedráždi citlivú pokožku a jeho strih je prispôsobený profilu tváre.

  1,90 € 3,40 €
  Znížená cena!
 • Dvojvrstvové textilné rúško je veľmi pohodlné na nosenie a je šetrné k pokožke. Dá sa prať pri max. teplote až 60°C, vďaka čomu je vhodné na dlhodobé a opakované použitie.

  1,90 € 3,40 €
  Znížená cena!