Vankúš 45X45 antialergický EMI standard

3 hodnotenia

Cena: 4,90 € s DPH

Antialergický vankúš 45x45cm je ideálny na spanie aj ako dekoratívny vankúš. Je vyrobenáý z husto tkanej bavlny a dutého vlákna.

+ -

 • Viac informácii
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Viac informácii

Antialergický vankúš určený na spanie alebo ako dekoratívny vankúš do obývačky či spálne

Vankúš 45x45 antialergický standard je ideálny vankúš na spanie aj ako dekoračný vankúš. Mnoho ľudí okrem štandardného vankúša na spanie s rozmermi 90x70cm alebo 70x50cm používa aj menší vankúš. Práve pre týchto ľudí je určený antialergický vankúš 45x45cm. Skvelo ho využijete aj ako ozdobný vankúš do akejkoľvek miestnosti či priestoru. Spolu s obliečkou ním krásne ozdobíte priestor a dodáte mu šmrnc za minimum finančných nákladov.

Vankúš je veľmi kvalitným slovenským výrobkom. Ak Vám záleží na pohodlí a chcete mať zdravý a pokojný spánok je pre Vás tou správnou voľbou. Určite sa nepomýlite ani ak si zvolíte  tento vankúš tiež ako dekoračný a vyberiete si naň aj krásnu obliečku z ponúkaných vzorov posteľných obliečok. Výrazne ozdobí každú miestnosť a dodá jej štýl.

Materiál antialergického vankúša 45x45cm standard

Vankúš 45x45cm má obliečku zo stopercentnej bavlny a vnútornú výplň tvorí antibakteriálne duté vlákno. Táto výplň zaručí vankúšu nadýchanosť a vzdušnosť. Guličková štruktúra a silikónová úprava zabezpečuje jemnosť, vzdušnosť, tvarovateľnosť a objemovú stálosť.

vankúš na spanie 35x45cm

Vankúš 45x45 antialergický EMI standard a jeho výhody:

 • antialergický a antibakteriálny vankúš
 • vankúš vhodný pre alergikov a astmatikov
 • možnosť výroby atypického rozmeru tohto vankúša na mieru
 • zaisťuje pohodlný spánok
 • jednoduchý na údržbu
 • praktický

Určite sa na ňom príjemne vyspíte a budete sa prebúdzať oddýchnutý a plný energie. Vankúšik má menší rozmer vďaka čomu s ním môžete jednoducho manipulovať a používať nielen pod hlavu. Navyše tieto vankúše môžete použiť aj ako dekoračné vankúše a skrášliť si nimi priestor spálne, obývačky alebo inej miestnosti.

Starostlivosť o vankúš:

Tak ako o každý produkt, aj o vankúš je potrebné správne sa starať. Pri starostlivosti o vankúš sa riaďte ošetrovacími symbolmi. Teplota prania má byť maximálne 30°C. Sušenie vankúša normálnym režimom sušenia. Výrobok sa nesmie bieliť. Chemické čistenie možné s výhradou. Nežehliť.

TIP OD NÁS:  Prečítajte si aj článok na našom blogu ŠIJEME OBLIEČKY NA DEKORAČNÉ VANKÚŠE ZO SATÉNOVÝCH STÚH

Hodnotenie 
22.11.2017

dekorativne vankuseRýchle dodanie
Tovar zodpovedá popisu a fotke
Cena
Komunikácia obchodu

  Hodnotenie 
  26.10.2017

  vankus

  DOPORUČUJEM

   Hodnotenie 
   18.03.2014

   Anna Černá

   Mám veľmi rada tieto vankúše. Sú dostatočne mäkké a udržia svoj ​​tvar počas celého spánku, aj po zobudení.

    Napíšte vaše hodnotenie!

    Napíšte hodnotenie

    Vankúš 45X45 antialergický EMI standard

    Vankúš 45X45 antialergický EMI standard

    Antialergický vankúš 45x45cm je ideálny na spanie aj ako dekoratívny vankúš. Je vyrobenáý z husto tkanej bavlny a dutého vlákna.