Obliečky Atény čierne EMI

11 hodnotenie

Cena: 16,90 € s DPH

Stará cena: 23,47 € s DPH
Ušetríte: 6,57 € (28%)

Čierno- biele posteľné obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny don. Obliečky sú trvácne a pevnejšie ako obyčajné bavlnené ekvivalenty.

+ -

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie
 • Blog

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Farba obliečokČierne obliečky
Materiál100% Bavlna

Viac informácii

Kvalitný materiál posteľných obliečok de luxe vám zaručí pohodlný spánok

Posteľné obliečky Atény čierne sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna ma dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Obliečky vyrobené z bavlny de luxe, Atény čierne sú veľmi obľúbené, najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľko násobnom praní sú ako nové. Sila textových priadzi obliečok je (o/ú)  25,5/22. Gramáž materiálu je 120 g/m2. Obliečky sú ušité a vyrobené na Slovensku.

čierno-biele posteľné obliečky

Rozmery bavlnených obliečok de luxe

Naše/vaše obliečky, si môžete objednať vo viacerých setoch a rozmeroch. Obliečky, Atény čierne máme v týchto setoch: štandardný set 200x140 + 90x70 cm, predĺžený set 220x140 + 90x70 cm.

Obliečky, Atény čierne si môžete objednať aj samostatne pre vankúš, alebo pre paplón v týchto rozmeroch. Vankúš: 90x70, 70x50, 74x48, 50x50, 45x45, 40x40, 35x45. Paplón: 220x140, 200x140. Tieto rozmery, sú zväčša štandardné.

Štandardný set

Štandardný set obliečok, je set, ktorým disponuje väčšina slovenských domácností. Set sa skladá z obliečky na vankúš a z obliečky na paplón. Tento set je najobľúbenejší v slovenských a českých domácnostiach.

Rozmery obliečok štandardného setu: paplón 200x140 + vankúš 90x70 cm.

Predĺžený set

Ďalším setom je set predĺžený, ako si môžete všimnúť, predĺžený set je obdobný ako štandardný set. Rozdiel medzi nimi je v dĺžke, predĺžený set je o dvadsať centimetrov dlhší ako set štandardný.

Rozmery obliečok predĺženého setu: paplón 220x140 + vankúš 90x70 cm.

Obliečky na valce

Obliečky na vankúše tvaru valca, sú obľúbenou novinkou. Vankúše tvaru valca ľudia používajú z viacerých dôvodov. Hlavným dôvodom je to, že ľudia, ktorí trpia bežnými problémami počas, alebo po spánku, (chrápanie, bolesti chrbta a chrbtice) si pochvaľujú zlepšenie kvality spánku.

Ďalším dôvodom  prečo ľudia kupujú vankúše, a teda obliečky tvaru valca, je ten, že tieto vankúše sa často používajú aj ako dekoračné vankúše. Dekoračné vankúše tvaru valca oživia váš interiér a spríjemnia vám nielen spánok ale aj pohľad na vašu posteľ.

Rozmery obliečok na valce: valec plnený, veľký 61X14, valec plnený, malý 44cmX13cm.

Obliečky na dekoračné vankúše

Dekoračné vankúše vám ponúkame v rozmere 40x40 cm. Dekoračné vankúše sú vhodným doplnkom vášho interiéru a v kombinácií s posteľnými obliečkami vytvárajú harmonický celok. Dekoračný vankúšik je tradičný typ bytového doplnku, ktorý sa nájde snáď v každej domácnosti. Ďalšie rady a zaujímavosti o dekoračných vankúšoch sa môžete dočítať na našom blogu.

Špecifické rozmery obliečok

Obliečky Emi, šijeme a vyrábame priamo v  našej firme, takže ak ste nenašli rozmer, alebo tvar, ktorý potrebujete, neváhajte a kontaktujte nás. Ušijeme vám obliečky na želanie, podľa vami zadaných rozmerov. Dokážeme vám ušiť obliečky na anatomické vankúše rôznych atypických rozmerov.

Na požiadanie vám vieme vyrobiť a došiť na vankúše krajky, ktoré slúžia k dekoračným účelom.

Zapínanie obliečok

Zapínanie obliečok Emi, je vyriešené štandardne. To znamená, že obliečky Emi sa zapínajú pomocou umelohmotných gombíkov. V prípade záujmu, alebo na požiadanie zákazníka, vám vieme v rovnakej cene ušiť obliečky, ktoré sa budú zapínať pomocou zipsu. Pre náročnejších zákazníkov dokážeme zapínanie vyriešiť takzvaným hotelovým uzáverom. Hotelový uzáver šijeme za príplatok.

biele postelne obliecky

Hodnotenie 
12.02.2019

Od dodávateľa EMI - Sabinov, som si objednávala tovar už viackrát, som veľmi, veľmi spokojná aj s objednaným tovarom aj so službami poskytovanými svojím zákazníkom.

  Hodnotenie 
  24.10.2017

  Laura

  slovenský výrobok, dobrá kvalita, metráž,

   Hodnotenie 
   06.10.2017

   obliecky

   čo sa mňa týka tak spokojnosť je výstižné slovo

    Hodnotenie 
    27.09.2017

    obliecky na postel    dobrý výber a perfektne zorganizované doručenie
    objednávky

    široká ponuka tovarov, rýchle rýchle dodanie objednaného tovaru, seriozne jednanie so zákazníkom

     Hodnotenie 
     25.09.2017

     obliečky

     Odporúčam vyuzit.

      Hodnotenie 
      06.07.2017

      ,

      Pekný tovar a rychle dodanie

       Hodnotenie 
       02.03.2014

       Zaborska

       Obliecky su velmi pekne, odporucila mi vas kolegynka z prace, ze lepsiu zacku postelneho pradla nepozna :). Vybrala som si a verim ze budem spokojna.

        Hodnotenie 
        07.01.2014

        Michelle

        veľmi kvalitný materiál + pekné moderné obliečky + rýchly a spoľahlivý obchod = moja maximálna spokojnosť :)

         Hodnotenie 
         03.12.2013

         Jaroslava Vágnerová

         jéééé toto povlečení jsem si obědnala a v čera přišlo. Za ty peníze je to super...

          Hodnotenie 
          25.11.2013

          Patrik

          obliečky sú kvalitné, neide z nich dole farba a prisli nacas cize som bol spokojny :)

           Hodnotenie 
           06.11.2013

           Monika Zbrehová

           so značkou EMI som spokojná, kupujem si ju pravidelne, taktiež tieto obliečky vynikajúci materiál a pekné farby

            Napíšte vaše hodnotenie!

            Napíšte hodnotenie

            Obliečky Atény čierne EMI

            Obliečky Atény čierne EMI

            Čierno- biele posteľné obliečky sú vyrobené zo 100 % bavlny don. Obliečky sú trvácne a pevnejšie ako obyčajné bavlnené ekvivalenty.

            Články: