Prehoz Split tyrkysové EMI

90 %
2 hodnotenia

Prehoz na posteľ Split je vyrobený na Slovensku z kvalitnej bavlny. Zakúpiť si ho môžete v dvoch rozmeroch. Jedna strana prehozu je biela, druhá je vo vzore obliečok.

Cena:
29 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Príslušenstvo
 • Recenzie
 • Blog

Viac informácii

Prehoz pre dokonalú posteľ

Prehoz Split je vyrobený na Slovensku  z kvalitnej bavlny. Samotný prehoz plní okrem dekoratívnej aj ochrannú funkciu a to tak, že chráni obliečky pred ušpinením a opotrebovaním, čím predlžuje aj ich životnosť. S prehozom bude Vaša posteľ vždy dokonalé ustlaná. Využiť ho môžete tak ako na manželskú posteľ, tak aj do izby tínedžerov či menších detí. 

prehoz na postel

Vrstvy prehozu:

Jednu stranu prehozu tvorí kvalitná bavlnená látka s krásnym geometrickým vzorom, konkrétne vzor Split tyrkysové, ktorý spolu s rovnakými obliečkami dotvorí výslledný efekt a Vaša spálňa bude ešte dokonalejšia. Druhá strana prehozu je tvorená vrstvou bavlnenej látky bielej farby prešitej pravidelným šitím. Stred a výplň prehozu je vrstvené duté vlákno najvyššej kvality, ktorého silikonizovaná úprava a śtruktúra zabezpečuje jemnosť, nadýchanosť, vzdušnosť, tvarovateĺnosť a objemovú stálosť.  

Výhody prehozu:

 • ochrana obliečok pred zašpinením
 • ochrana obliečok pred opotrebovaním
 • vždy dokonale ustlaná spálňa
 • v lete je možné ho využiť aj ako prikrývku 
 • rovnaký vzor ako obliećky 
 • dokonalý výsledný efekt každej spálne

Rozmery prehozu:

Prehoz florencia modrá Vám ponúkame v dvoch rozmeroch. Rozmer 140x210 cm je určený pre štandardú jednolôžkovú posteľ. Tento rzomer sa využíva najmä do detských izieb, školských internátov a ubytovní. Druhým rozmerom v našej ponuke je 210x230 cm, ktorý je svojou veľkosťou vhodný na dvojlôžkovú poeteľ teda najmä do manželských spálni. 

Samostatný prehoz má krásny bohatý, moderný vzor, preto ho ponúkame bez dekoratívnych vankúšikov.

Ozdobte aj vy Vašu spálňu prehozom a v kombinácii s rovnakými obliečkami vytvorte ideálny a štýlový dizajn izby. 

11.05.2016

Lucia Šterbová

obliečky sú ozaj kvalitné,husto tkaná bavlna. farby skutočne sýte.dodanie tovaru veľmi rýchle.

  23.04.2014

  Marketa

  Velmi dobry produkt za dobre peniaze, obliecky su pevne a prijemne na dotyk. Prala som ich uz asi 4x a stale si zachovavaju farby. Som velmi spokojna s kupou.

   Napíšte vaše hodnotenie!

   Napíšte hodnotenie

   Prehoz Split tyrkysové EMI

   Prehoz Split tyrkysové EMI

   Prehoz na posteľ Split je vyrobený na Slovensku z kvalitnej bavlny. Zakúpiť si ho môžete v dvoch rozmeroch. Jedna strana prehozu je biela, druhá je vo vzore obliečok.

   Články: