Povrchový matrac z pamäťovej peny Polux 10 cm EMI

100 %
9 hodnotení

Povrchový matrac Polux EMI je vyrobený z kvalitnej pamäťovej peny. Desať centimetrov pamäťového jadra povrchového matraca skvalitňuje spánok.

Cena:
114,15 € s DPH
Stará cena:
134,29 € s DPH

Ušetríte:
20,14 € (15%)
Poštovné
poštovné ZDARMA

+ -

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Vlastnosti

Obliečka na matracAloe vera
Tuhosť matracaT 1
Odporúčané zaťaženiedo 120 kg

Viac informácii

Povrchový matrac EMI ochráni váš matrac a vám poskytne lepší spánok

Povrchový matrac EMI z pamäťovej peny s hrúbkou 10 cm slúži na predĺženie životnosti matraca. Plní funkciu chrániča na matrac, ktorý ho ochráni pred znečistením a vlhkosťou. Pokiaľ ste si kúpili matrac bez pamäťovej peny a práve ste zistili, že pamäťová pena je to najlepšie, čo môžete pre svoje telo spraviť, skúste tento povrchový matrac. Pamäťová pena bola už od začiatku navrhnutá na odľahčenie tlaku zaťažovaného tela astronautov. Vlastnosti, ktoré v sebe pamäťová pena spája, ju predurčili k úspechu a rýchlo sa tak rozrástla do mnohých odvetví. Produkty z pamäťovej peny sa začali využívať v lekárstve, v automobilovom priemysle, na výrobu topánok, vankúšov, matracov a dokonca aj bielizne.

matrac z pamäťovej peny

Výhody povrchového matraca z pamäťovej peny Polux:

 • Pamäťová pena má špeciálnu bunkovú štruktúru. Reaguje na teplotu tela a tlakové body. Povrchový matrac preto pri tlaku zmení svoju štruktúru a prispôsobí sa obrysom tela a následne vás podporí v častiach, kde je to potrebné. 
 • Vďaka guľôčkovej štruktúre je povrchový matrac z pamäťovej peny vzdušný. Umožňuje odparovanie vlhkosti, reguláciu tepla a dokonalé prúdenie vzduchu cez materiál.
 • Pamäťová pena je trvácna a udržuje si svoju pružnosť a elasticitu počas celej doby svojej životnosti.
 • Znižuje tlak práve na tie body tela, ktoré sú v polohe ležmo najviac zaťažované, ako krk, plecia, kolená, boky a členky. Keď sa tlak na telo zníži, dochádza k zlepšenej cirkulácií telesných tekutín.
 • Dokonale sa prispôsobuje krivkám a hmotnosti tela, telesnej teplote a výrazne zmierni napätie.
 • Pamäťová pena je vhodná aj pre alergikov. Vyrobená je z umelých materiálov, ktoré mikroorganizmy neobľubujú, preto sa v nej neusádzajú a nemnožia.
 • Materiál, z ktorého je pamäťová pena zhotovená, je jemný, ľahký a príjemný na dotyk. Pri styku s pokožkou nedráždi. Taktiež nie je hmotnostne ťažký, čo umožňuje aj jej ľahký presun.

Viac o vlastnostiach pamäťovej peny si môžete prečítať na našom blogu v článku: Pamäťová pena, s ktorou zažijete beztiažový stav.

záruka 5 rokov

Povrchový matrac EMI a jeho vlastnosti:

 • 100 % bavlna
 • Hustota jadra: 40 kg/m³
 • Výška jadra: 10 cm
 • Jadro: Pamäťová pena
 • ochráni matrac pred znečistením a vlhkosťou
 • predĺžuje životnosť matraca
 • pamäťová pena skvalitní váš spánok

Povrchový matrac z pamäťovej peny

Obliečka na povrchový matrac z pamäťovej peny Polux:

Pamäťová pena má na svojom povrchu obliečku vyrobenú z odolného a antialergického PES vlákna, ktorá je napustená výťažkami z Aloe Vera. Vďaka výnimočným účinkom tejto rastliny má matrac antibakteriálne a antimykotické vlastnosti, pôsobí pozitívne na pokožku a ľudské telo chráni aj pred nákazou mikróbmi. Obliečka je jednoducho snímateľná a jej antibakteriálne vlastnosti môžete posilniť opratím na 40 °C teplote. Blahodarné účinky na pokožku a zároveň aj pokojný spánok zabezpečujú aminokyseliny, enzýmy a minerálne látky z výťažkov Aloe Vera.

 

                                        garancia najnižšej ceny emi

certifikát kvality

Široká ponuka rozmerov pre postele rôznych druhov

V našej ponuke nájdete povrchový matrac v rôznych rozmeroch. Našim zákazníkom ponúkame veľkosti pre jednolôžkové postele, ale aj povrchové matrace vhodné pre manželské postele alebo jedincov, ktorí sa jednoducho len radi v posteli rozvaľujú.

O výnimočných a trvácnych vlastnostiach tohto povrchového matraca sme presvedčení natoľko, že vám naňho ponúkame až 5-ročnú záručnú lehotu.

Viac sa o materiáloch dozviete na blogu EMI. Pomôžeme vám vybrať si ten správny "môj matrac", poradíme vám, ako sa starať o vlnenú látku a mnoho iných, užitočných informácií.

Chránič na matrac emi

13.12.2018

matrac

Som maximálne spokojná. Matrac mi bol doručený do 3 pracovných dní, resp. 5 kalendárnych dní, úplne v poriadku. Oceňujem platbu kartou.

  09.11.2017

  pamäťová pena

  serioznost

   23.10.2017

   pamäťová pena   Tovar zodpovedá popisu, rýche doručenie bez poplatku

   S nákupom som spokojná, nemám žiadne výhrady.

    20.09.2017    pohodlný nákup z domu,
    rychlost a doprava zdarma,
    bezproblemova komunikacia,

     19.09.2017

     Som veľmi spokojná.Odporúčam obchod aj ostatným.

      18.09.2017      nemusim zhanat po meste
      potrebovala som nutne
      vyhoda dorucenia az do bytu

      nemam vyhrady

       05.09.2017

       Nakupujte tu!

        17.07.2017

        odporúčam i ostatným

         03.07.2017

         matrac

         Výborný matrac, skvele poslúži ako doplnok matraca, pamäťová pena si zachováva svoj tvar a za takúto cenu sa to ozaj oplatí, vrelo odporúčam aj kvôli skorému dodaniu.

          Napíšte vaše hodnotenie!

          Napíšte hodnotenie

          Povrchový matrac z pamäťovej peny Polux 10 cm EMI

          Povrchový matrac z pamäťovej peny Polux 10 cm EMI

          Povrchový matrac Polux EMI je vyrobený z kvalitnej pamäťovej peny. Desať centimetrov pamäťového jadra povrchového matraca skvalitňuje spánok.