Prehoz Tapeta EMI

100 %
1 hodnotenie

Prehoz Tapeta EMI má krásny kvetinový vzor viacerých farieb, ktorý vyzerá vždy veľmi elegantne. Prehoz Tapeta je vyrobený na Slovensku zo 100% bavlny don, jedna strana prehozu je biela.

Cena:
29,00 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Viac informácii

Prehoz Tapeta

Aj Vy patríte k ľuďom, ktorým ustielanie postele nerobí problém, ba čo viac, napĺňa ich to, a neprekypujete nadšením, ak niekto poruší vami starostlivo ustlanú posteľ? V tomto prípade oceníte prehoz. Zakryjete ním posteľ, a Vaše deti, alebo domáci miláčikovia sa na posteli môžu bez obáv hrať, sledovať televíziu alebo študovať. Nemusíte sa potom obávať ani ušpinenia posteľnej bielizne, pretože je chránená prehozom, ktorý sa jednoducho perie.

 

Zloženie prehozu:

Prehoz je zložený z troch vrstiev:

 1. Prvú tvorí vysokokvalitná bavlnená látka vyrobená zo 100% bavlny delux. Vyznačuje sa vlastnosťami ako husté tkanie, trvácnosť a pevnosť. Je jemná na dotyk a má dlhú životnosť. Tieto vlastnosti si dokáže zachovať aj po niekoľkonásobnom praní.
 2. Druhá vrstva je stredná. Vytvorená je z vrstveného silikonizovaného dutého vlákna. Vďaka svojej štruktúre a silikonovej úprave má duté vlákno veľmi dobré vlastnosti. Zaručuje jemnosť, vzdušnosť, objemovú stálosť a tvarovateľnosť. Vo forme guličiek sa využíva aj ako náplň do antialergických vankúšov
 3. Tretia vrstva prehozu pozostáva zo 100% bavlnenej látky. Táto látka je bielej farby a prešívaním je spätá s druhou vrstvou čím zabezpečuje jej stálosť.

Po obvode sú všteky tri vrstvy napokon spojené lemovacím pásom.  

 

 

Výhody prehozu:

  • chráni posteľnú bielizeň pred nečistotami a prachom
  • štýlový a elegantný doplnok
  • zjednocuje posteľ a spálňu
  • posteľ sa nemusí ustielať

   

Rozmery prehozu: 

Prehoz Tapeta je vyrobený na Slovensku v dvoch rozmeroch. Rozmer pre jednolôžkovú posteľ je 140x210 cm. Rozmer pre dvojlôžkovú, manželskú posteľ je 210x230 cm

Prehoz ponúkame bez dekoratívnych vankúšikov. 

13.12.2018

Prehoz

Vyborny vyber
Prehladny web
Pomer cena/kvalita

Urcite dporucam, kvalitny tovat a hlavne slovenske vyrobky.

  Napíšte vaše hodnotenie!

  Napíšte hodnotenie

  Prehoz Tapeta EMI

  Prehoz Tapeta EMI

  Prehoz Tapeta EMI má krásny kvetinový vzor viacerých farieb, ktorý vyzerá vždy veľmi elegantne. Prehoz Tapeta je vyrobený na Slovensku zo 100% bavlny don, jedna strana prehozu je biela.