Prehoz Riella Lila EMI

50 %
2 hodnotenia

Prehoz Riella Lila pochádza z jedinečnej kolekcie so vzorom navrhnutým exkluzívne iba pre spoločnosť EMI. Je vyrobený na Slovensku z kvalitnej bavlny deluxe a vybrať si môžete z dvoch veľkostí. Jedna strana prehozu je biela.

Cena:
35 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Príslušenstvo
 • Recenzie

Viac informácii

Štýlovým prehozom k dokonalej posteli

Dosiahnúť krásne ustlanú posteľ pri dnešnom rýchlom životnom štýle je možno nepredstaviteľné. My Vám poradíme praktického pomocníka, ktorý premení vašu spálňu na dokonale krásnu oázu pokoja. Týmto štýlovým pomocníkom je prehoz. Veľmi dôležité je podotknúť, že úloha prehozu nie je len estetická. Prehoz slúži aj na ochranu. Chráni posteľ a posteľné obliečky pred zašpinením a znehodnotením. V niektorých domácnostiach nájde využitie aj ako prikrývkaVyrobený je na Slovensku z kvalitných a trvácnych materiálov. Vzor je rovnaký ako obliečky Riella lila čo umožní krásne spojenie týchto dvoch prvkov pre ideálny výsledok.

 

Zloženie prehozu:

Prehoz  je zložený z troch vrstiev:

 1. Prvú tvorí vysokokvalitná bavlnená látka vyrobená zo 100% bavlny delux. Vyznačuje sa vlastnosťami ako husté tkanie, trvácnosť a pevnosť. Je jemná na dotyk a má dlhú životnosť. Tieto vlastnosti si dokáže zachovať aj po niekoľkonásobnom praní.
 2. Druhá vrstva je stredná. Vytvorená je z vrstveného silikonizovaného dutého vlákna. Vďaka svojej štruktúre a silikonovej úprave má duté vlákno veľmi dobré vlastnosti. Zaručuje jemnosť, vzdušnosť, objemovú stálosť a tvarovateľnosť. Vo forme guličiek sa využíva aj ako náplň do antialergických vankúšov. 
 3. Tretia vrstva prehozu pozostáva zo 100% bavlnenej látky. Táto látka je bielej farby a prešívaním je spätá s druhou vrstvou čím zabezpečuje jej stálosť.

Po obvode sú všteky tri vrstvy napokon spojené lemovacím pásom.  

 

 

Výhody prehozu:

  • chráni posteľnú bielizeň pred nečistotami a prachom
  • štýlový a elegantný doplnok
  • zjednocuje posteľ a spálňu
  • posteľ sa nemusí ustielať

   

Rozmery prehozu: 

Prehoz Riella lila je vyrobený na Slovensku v dvoch rozmeroch. Rozmer pre jednolôžkovú posteľ je 140x210 cm. Rozmer pre dvojlôžkovú, manželskú posteľ je 210x230 cm

Prehoz ponúkame bez dekoratívnych vankúšikov. 

Vaša spálňa nadobudne ideálny vzhľad za krátky čas s použitím prehozu.

 

28.06.2019

prehoz - veľké sklamanie

Na prehoz som sa veľmi tešila, keďže mám k nemu obliečky. Sklamanie prišlo keď som ho rozprestrela na posteli. Sú to dva zošité rôzne kusy látky a vyzerá to otrasne, vôbec to nie je ako na obrázku.

02.10.2017

prehozbez poštovného a super krátky čas medzi objednávkou a dodaním tovaru

odporúčam

Napíšte vaše hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Prehoz Riella Lila EMI

Prehoz Riella Lila EMI

Prehoz Riella Lila pochádza z jedinečnej kolekcie so vzorom navrhnutým exkluzívne iba pre spoločnosť EMI. Je vyrobený na Slovensku z kvalitnej bavlny deluxe a vybrať si môžete z dvoch veľkostí. Jedna strana prehozu je biela.