EMI: Slovenský bytový textil

Prehoz Včielky červené EMI

Prehoz Včielky červené je vyrobený na Slovensku z velmi kvalitnej, husto tkanej bavlny. Môžete si ho objednať v rozmere 140x210. Druhá strana prehozu je biela.

29 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Recenzie

Viac informácii

Prehoz chránia periny a vankúše pred znečistením a vy si tak budete líhať do čistej postele

Posteľné obliečky sú dnes súčasťou každej domácnosti. Chránia nám periny a vankúše pred znečistením, sú pohodlné a jemné. No tak ako o všetko, je potrebné postarať sa aj o posteĺné obliečky. Nielen vhodné pranie, sušenie a žehlenie predlžuje ich životnosť, ale aj prikrývka v podobe perhozu. Prehoz je praktický pomocník, ktorý dokáźe Vaše posteľné obliećky starostlivo ochrániť. Jeho veľkou výhodou je aj možnosť krásne upravenej postele kedy vytvoríte v dokonalý dojem a moderný dizajn. Ideálny je do detskej izby, kde dotvorí celkový imidž a ocení ho kaźdá gazdinka. Vyrobený je na Slovensku z kvalitných materiálov

Zloženie prehozu: 

Prehozy Emi sa skladajú z troch vrstiev. Prvú vrstvu tvorí vrchná časť. Táto vrchná časť je 100% bavlnená látka delux so vzorom. Strednú vrstvu tvorí objemovo stále, tvarovateľné a jemné vrstvené duté vlákno. Druhá vrstva je spojená s treťou pravidelným preśívaním. Poslednú vrstvu vytvára 100% bavlnená látka bielej farby. Celá táto štruktúra je nakoniec spojená do jedného celku a to lemovaním.  

Výhody prehozu:

Medzi hlavné výhody patrí jeho ochranná funkcia, ďalej za rýchlu dobu krásne ustlaná posteľ. Prehoz viete využiť aj ako prikrývku. Výroba z kvalitných materiálov a vytvorenie dojmu ideálnej postele stojí za vyskúšanie.

Prehoz Včielky červené májú krásny detský vzor. Prehoz ponúkame v rozmere 140x210 cm bez dekoračných vankúśov. 

Ozdobte posteľ svojích ratolestí nielen praktickým pomocníkom, ale aj skvelým dizajnovým kúskom z dielne slovenského výrobcu.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Prehoz Včielky červené EMI

Prehoz Včielky červené EMI

Prehoz Včielky červené je vyrobený na Slovensku z velmi kvalitnej, husto tkanej bavlny. Môžete si ho objednať v rozmere 140x210. Druhá strana prehozu je biela.