EMI: Slovenský bytový textil

Soľ do kúpeľa s lupeňmi ruží 500g

Soľ  do kúpeľa s lupeňmi ruží splní sen nejednej žene a bude sa cítiť ako vo wellnesse. Blahodárne účinky soli spolu s lupeňmi ruží vytvoria dokonalú harmóniu tela aj duše.

6,50 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Recenzie

Viac informácii

Soľ do kúpeľa uvoľňuje napäté svalstvo

Soľ do kúpeľa pozitívne pôsobí na ľudský organizmus. Soľ a jej blahodárne účinky poznali už naši predkovia. Veľmi dobre vedeli o antibakteriálnych a antimykóznych vlastnostiach soli. Považovali ju za všestranný liek a používali ju aj do kúpeľov. Kúpeľ predstavoval relax a pridaním soli si vytvorili "novodobé wellness". Každý kúpeľ poskytuje organizmu regeneráciu tela aj mysle. Keď však pridáme do kúpeľa soľ, ktorá okrem základných prvkov obsahuje aj minerály ako horčík, draslík, sodík, vápnik a bromid, napomáhame liečeniu a tíšeniu príznakov mnohých chorôb. Soľ do kúpeľa zohráva dôležitú úlohu pri relaxácii a liečbe kožných, nervových a svalových ochorení. Minerálne latky obsiahnuté v soliach do kúpeľov sa ľahko vstrebávajú cez pokožku, zlepšujú jej textúru, vyživujú ju, hydratujú ju, pomáhajú pri odstraňovaní príznakov nepríjemných kožných chorôb ako psoriáza, ekzém, rohovatenie pokožky, svrbenie, suchej alebo mastnej pokožky. Veľmi účinne pôsobia pri detoxikácii organizmu, odstráneniu únavy, uvoľneniu napätého svalstva, aj ako relax po náročných dňoch. Soli do kúpeľov obsahujú živiny, ktoré pokožku udržujú mäkkú, hladkú a vláčnu.

Soľ do kúpeľa s lupeňmi ruží je príjemné pohladenie duše aj tela nielen žien. Navodzuje príjemnú atmosféru a pozitívne pôsobí na ľudský organizmus. Má relaxačné účinky, vyhladzuje a spevňuje pokožku. Rozjasní sfarbenie kože a upokojuje rozbité kapiláry, podporuje krvný obeh. Pokožku zanecháva jemnú a hladkú. Navyše krásne vonia a vaše oči si môžu vychutnávať na pohľad plávajúcich lupeňov. Uvoľňuje napäté svalstvo a pomáha pri únave.

sol do kupela lupene ruží

Výhody soli do kúpeľa s lupeňmi ruží

  • obsahuje vysokú koncentráciu minerálnych látok
  • podporuje krvný obeh
  • vhodná na relax
  • pozitívne pôsobí na celý organizmus človeka
  • pokožku zjemňuje a zanecháva ju hladkú
  • uvoľňuje napäté svalstvo

Návod na použitie

100 až 250g soli s lupeňmi ruží necháme cca 2-4 minúty rozpustiť v teplej vode vo vani. Voda by nemala byť príliš horúca. Môžme následne relaxovať. Relaxácia by však nemala trvať dlhšie ako 15-20 minút. Následne po kúpeli zvyšok soli z pokožky opláchnite (bez mydla). Po kúpeli sa odporúča relaxácia aspoň 30 minút a suchý zábal, ktorý ešte znásobí účinok soli.

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Soľ do kúpeľa s lupeňmi ruží 500g

Soľ do kúpeľa s lupeňmi ruží 500g

Soľ  do kúpeľa s lupeňmi ruží splní sen nejednej žene a bude sa cítiť ako vo wellnesse. Blahodárne účinky soli spolu s lupeňmi ruží vytvoria dokonalú harmóniu tela aj duše.