Kúpeľňový koberec 80x50 zelený AWD

Zelený kúpeľňový koberec Misori s rozmerom 80x50cm a protišmykovou úpravou spodnej časti je vhodný ako podložka pod nohy a ideálny do každej kúpeľne.

Cena:
19,60 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

  • Viac informácii
  • Vlastnosti
  • Príslušenstvo
  • Recenzie

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál100% Polyester
FarbaZelená

Viac informácii

Dizajnovo príjemný a hebký kúpeľňový koberec Misori 80x50cm v jemnej zelenej

Kúpeľňový koberec Misori v čistom a modernom prevedení hráškovo zelenej farby ponúka pre vašu kúpeľňu známku príjemného dizajnu. Zelená je dobre kombinovateľná farba a tak vám zaručuje, že zapadne do každej kúpeľne. Vďaka materiálu tohto koberčeka funguje ako hrejivý a jemný prvok pre vaše nohy. Spodnú časť tvorí pogumovaný materiál, čo zaručí, že sa nebude šmýkať.

Kúpeľňový koberec zelený

Rozmery:

dĺžka koberca 80cm
šírka koberca 50cm
hĺbka koberca 0,5cm

Čistenie a starostlivosť koberca Misori:

Prať v práčke pri teplote 30°C
• Nechlórovať a nebieliť
Žmýkať mechanickým spôsobom
• Chemicky nečistiť
Nežehliť

Koberec alebo podlaha:

Koberce predstavujú pre mnohých ľudí neoddeliteľnú súčasť bývania a chodiť po holej dlážke by bolo pre nich nepríjemné. Každý by určite radšej chodil po mäkkom, vlnenom koberci, ktorý okrem iného udáva štýl a trend celému domu alebo bytu. Pokiaľ je človek celý život zvyknutý cítiť pod nohami mäkký koberec, len ťažko by si zvykal na holé podlahy. Vaše deti, ktoré sa často hrávajú sediac na dlážke, určite viac ocenia hranie sa na teplejšom koberci než na chladnej podlahe.

Výhody zeleného koberca Misori:

Je praktickým bytovým doplnkom, ktorý okrem dekoratívnej funkcie ponúka aj rad užitočných vlastností, ktoré ocenia nielen samotní majitelia, ale aj rodina či blízky známi. Je vyrobený z umelých vlákien, ktoré sú oproti prírodným vláknám odolné proti roztočom. Koberce majú tiež schopnosť tlmiť hlukzvyšujú tepelnú izoláciu, sú prirodzene protišmykové a tlmia náraz v prípade pádu na zem, čo oceníte najmä pri malých deťoch.

Kupelnovy koberec zeleny

Buďte prvý, kto napíše svoje hodnotenie!

Napíšte hodnotenie

Kúpeľňový koberec 80x50 zelený AWD

Kúpeľňový koberec 80x50 zelený AWD

Zelený kúpeľňový koberec Misori s rozmerom 80x50cm a protišmykovou úpravou spodnej časti je vhodný ako podložka pod nohy a ideálny do každej kúpeľne.