Filtrovať podľa:

Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Sedacie vaky

Sedacie vaky – jednoduchý doplnok do domácnosti, ktorý je pohodlný pre každého. Prispôsobí sa každej postave a dopraje maximálny možný komfort. Vo svojom využití sa neobmedzuje len na použitie v obývačke, či detskej izbe. Za vhodných podmienok sa hodí aj do exteriéru. Pohodlie dosiahne s týmito sedacími vakmi najvyššiu úroveň. Sú vhodné nie len pre malých, ale aj veľkých. A vďaka širokej škále veľkostí, typov a farieb bude spokojný každý.

 • Krásny sedací vak tvaru hruška, oživí každý priestor svojím nezvyčajným motívom. Sedenie v tomto vaku si určite obľúbite.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Mimoriadny sedací vak Vás zaujme svojím originálnym vzorom. Má tvar hrušky a sedenie v ňom je veľmi pohodlné či už relaxujete s knihou alebo pri sledovaní filmov.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Nádherný sedací vak tvaru hruška s pútavým motívom srdiečok, hviezdičiek a iných ozdôb ozvláštni každý priestor. Sedí sa v ňom neuveriteľne pohodlne vďaka tomu, že si ho vyformujete a prispôsobíte podľa svojich potrieb.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Sedací vak v tvare hrušky je mimoriadne pohodlný a hodí sa do každého priestoru. Navyše má pútavý dizajn ladený do modrej farby vďaka čomu je tento sedací vak výnimočný.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Sedací vak banán prinesie mnoho potešenia pre vás a vaše deti. Vak je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Vďaka polystyrénovej náplni sa prispôsobí každej postave a dopraje jej tak pohodlné a zdravé sedenie. Objem vaku je 200 l.

  78,00 € 120,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak futbalová lopta malá žltohnedá bud radosťou pre vaše malé ratoslesti. Je vyrobená z kvalitnej ekokože, ktorá sa ľahko čistí a navyše je šetrná k životnému prostrediu. Vak má objem 95 l a jeho polystyrénová náplň prispieva k pohodlnému a zdravému sedeniu.

  56,00 €