Filtrovať podľa:

Získaj
zľavu na nákup

Staň sa fanúšikom našej
stránky na Facebooku
a získaj 5 % zľavu!

Sedacie vaky

Sedacie vaky – jednoduchý doplnok do domácnosti, ktorý je pohodlný pre každého. Prispôsobí sa každej postave a dopraje maximálny možný komfort. Vo svojom využití sa neobmedzuje len na použitie v obývačke, či detskej izbe. Za vhodných podmienok sa hodí aj do exteriéru. Pohodlie dosiahne s týmito sedacími vakmi najvyššiu úroveň. Sú vhodné nie len pre malých, ale aj veľkých. A vďaka širokej škále veľkostí, typov a farieb bude spokojný každý.

 • Sedací vak, ktorý Vás zaujme na prvý pohľad tým že je nezvyčajne poprešívaný. Je vyrobený z kvalitnej ekokože a veľmi pohodlný.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Krásny sedací vak tvaru hruška, oživí každý priestor svojím nezvyčajným motívom. Sedenie v tomto vaku si určite obľúbite.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Mimoriadny sedací vak Vás zaujme svojím originálnym vzorom. Má tvar hrušky a sedenie v ňom je veľmi pohodlné či už relaxujete s knihou alebo pri sledovaní filmov.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Nádherný sedací vak tvaru hruška s pútavým motívom srdiečok, hviezdičiek a iných ozdôb ozvláštni každý priestor. Sedí sa v ňom neuveriteľne pohodlne vďaka tomu, že si ho vyformujete a prispôsobíte podľa svojich potrieb.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • 100%

  Sedací vak v tvare hrušky je mimoriadne pohodlný a hodí sa do každého priestoru. Navyše má pútavý dizajn ladený do modrej farby vďaka čomu je tento sedací vak výnimočný.

  Vypredaný
  Znížená cena!
 • Darčekový poukaz na nákup produktov v e-shope EMI je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí milujú kvalitné slovenské výrobky do každej domácnosti, alebo pre každého, kto v EMI rád nakupuje. Potrebujú vaši blízki vybaviť, či obnoviť svoju domácnosť a vy neviete, čo konkrétne by im spravilo najväčšiu radosť? Darčekový poukaz ich určite poteší. Vyberú si sami,...

  20,00 €
 • 100%

  Sedací vak Futbalka je ako stvorený pre tých najmenších športovcov. Je ľahký a praktický na údržbu. Ekokoža, z ktorej je vyrobený, je navyše šetrná k životnému prostrediu. Výplň tvoria polystyrénové guľôčky, ktoré prispievajú k maximálne pohodlnému a zdravému sedeniu.

  29,12 €
 • Sedací vak futbalová lopta je ako stvorený pre tých najmenších športovcov. Je ľahký a praktický na údržbu. Ekokoža, z ktorej je vyrobený, je navyše šetrná k životnému prostrediu. Výplň tvoria polystyrénové guľôčky, ktoré prispievajú k maximálne pohodlnému a zdravému sedeniu.

  29,12 €
 • 100%

  Sedací vak taburetka kocka žltá je elegantným doplnkom do každej domácnosti. Je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a navyše šetrí životné prostredie. Objem vaku je 64 l. Vak je zúroveň vhodný aj do exteriéru.

  33,32 € 49,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak Basketball Pitu Pitu je veľký sedací vak pre všetkých milovníkov basketbalu. Je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu. Vak má objem 300 l a vďaka svojej polystyrénovej náplni sa prispôsobí každej postave a dopraje jej pohodlné a zdravé sedenie.

  56,00 € 70,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak Komfort XXL je veľmi komfortným a objemným vakom. Je vhodný do každého moderného interiéru aj exteriéru, kde ponúkne maximálne pohodlie. Ekokoža, ktorá je na povrchu, sa ľahko čistí a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň sa dokonalé prispôsobí každej postave a dopraje jej komfortné a zdravé sedenie. Objem vaku je 300...

  57,50 € 84,50 €
 • 100%

  Sedací vak Komfort XXL je veľmi komfortným a objemným vakom, je vhodný do každého moderného interiéru aj exteriéru, kde ponúkne maximálne pohodlie. Ekokoža, ktorá je na povrchu sa ľahko čistí a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň sa dokonalé prispôsobí každej postave a dopraje jej komfortné a zdravé sedenie. Objem vaku je 300 l.  

  57,50 € 84,50 €
  Znížená cena!
 • 100%

  Sedací vak Komfort XXL je veľmi komfortným a objemným vakom. Je vhodný do každého moderného interiéru aj exteriéru, kde ponúkne maximálne pohodlie. Ekokoža, ktorá je na povrchu sa ľahko čistí a zároveň je šetrná k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň sa dokonalé prispôsobí každej postave a dopraje jej komfortné a zdravé sedenie. Objem vaku je 300 l.

  57,50 € 84,50 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak Komfort XXL kremový Vipera je veľmi komfortným a objemným vakom. Je vhodný do každej obývačky, spálne aj detskej izby. Je vyrobený z ekokože, ktorá je veľmi praktická a elegantná. Polystyrénová náplň sa prispôsobí a poskytne tak pohodlné a zdravé sedenie. Objem vaku je 300 l.

  57,50 € 84,50 €
  Znížená cena!