Sedacie vaky stredné 150-400 litrov

Sedacie vaky objemu od 150 litrov do 400 litrov sú veľmi ľahko prenosné. Sedacie vaky sú vhodné do detských izieb, obývačiek, knižníc alebo univerzít. Sedacie vaky vyrobené z eko kože a nylonu sú skvelým spoločníkom na terasu, alebo k bazénu.

 • Sedací vak detský váčik oranžový má objem 200 litrov a pre deti je ako stvorený. Hodí sa do detskej izby aj materskej školy. Je vyrobený z jemného semišu, ktorý sa ľahko čistí a naplnený polystyrénovými guličkami, ktoré sa prispôsobia a poskytnú pohodlné a zdravé sedenie.

  59,25 € 79,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak detský váčik červený je ako stvorený pre tých najmenších. Zabezpečuje pohodlné a zdravé sedenie. Vak je vhodný do detskej izby aj materskej školy. Jeho objem je 200 l a je vyrobený z jemného semišu, ktorý sa ľahko čistí.

  59,25 € 79,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak detský váčik hnedý je ideálny pre pohodové a hravé chvíle vašich najmenších. Sú vhodné do detskej izby aj materskej školy. Vak je vyrobený z jemného semišu, ktorý sa ľahko čistí a jeho polystyrénová náplň zabezpečuje pohodlné a zdravé sedenie.

  59,25 € 79,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak detský váčik svetlohnedý sú bezpečné a pohodlné. Je vhodný do každej detskej izby alebo materskej školy. Vak je vyrobený z kvalitného semišu a naplnený polystyrénovými guličkami. Jeho objem je 200 l. 

  59,25 € 79,00 €
  Znížená cena!
 • 100%

  Sedací vak detský váčik fialový je moderným a bezpečným doplnkom detskej izby alebo materskej školy. Vak je vyrobený zo semišu, ktorý sa ľahko čistí a je naplnený polystyrénovou náplňou, ktorá zabezpečuje pohodlné a zdravé sedenie. Objem vaku je 200 l.

  59,25 € 79,00 €
  Znížená cena!
 • 100%

  Sedací vak detský váčik čierny je pohodlný doplnok do detskej izby alebo materskej školy. Je bezpečný a jeho objem je 200 l. Vak je vyrobený z jemného semišu, ktorý sa ľahko čistí a je naplnený polystyrénovými guličkami, ktoré sa prispôsobia a doprajú komfortné a zdravé sedenie.

  59,25 € 79,00 €
  Znížená cena!
 • 100%

  Sedací vak detský váčik zelený je veselý kúsok, ktorý bol stvorený do detskej izby. Detský vak je vyrobený z kvalitného semišu, ktorá sa ľahko čistí a je naplnený antialergickými polystyrénovými guličkami. Objem vaku je 200 l.

  59,25 € 79,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak stolička biela je vhodný do obývačky, detskej izby, kancelárie, ale aj záhrady či na terasu. Objem vaku je 350 l a je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu. Polystyrénová náplň sa prispôsobí každej postave poskytne jej tak maximálne pohodlie.

  99,00 €
 • Sedací vak stolička červená ponúka pohodlné a zdravé sedenie v interiéri aj exteriéri. Objem vaku je 350 l a je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu.

  99,00 €
 • 100%

  Sedací vak stolička čierna ponúka pohodlné a zdravé sedenie v interiéri aj exteriéri. Je vhodný do obývačky, detskej izby, kancelárie, ale aj na terasu či do záhrady. Objem vaku je 350 l a je vyrobený z ekokože, ktorá sa ľahko čistí a je šetrná k životnému prostrediu.

  99,00 €
 • Sedací vak stolička fialová je štýlový vak, ktorý poskytuje pohodlné a zdravé sedenie. Je vyrobený z ekokože, ktorá sa jednoducho udržiava a navyše je šetrná k životnému prostrediu. Objem vaku je 350 l.

  99,00 €
 • Sedací vak stolička hnedá je pohodlný a praktický. Jeho objem je 350 l. Ekokoža, z ktorej je ušitý je jednoduchá na údržbu a šetrná k životnému prostrediu. Náplň vaku tvorí polystyrénový granulát, ktorý sa prispôsobí každej postave.

  99,00 €
 • Sedací vak stolička limetková ponúka pohodlné a zdravé sedenie vobývačke, detskej izbe, kancelárii alebo záhrade či na terase. Vak je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická a trváca a jeho náplň tvorí polystyrénový granulát. Objem vaku je 350 l.

  99,00 €
 • 100%

  Sedací vak stolička modrá ponúka pohodlné a zdravé sedenie v interiéri aj exteriéri. Je vhodný do obývačky, detskej izby, kancelárie, ale aj na terasu či do záhrady. Vak je vyrobený z ekokože, ktorá je praktická a trváca a jeho náplň tvorí polystyrénový granulát. Objem vaku je 350 l. 

  99,00 €
 • Sedací vak stolička olivová sa hodí do každej obývačky, detskej izby aj spálne. Jeho polystyrénová náplň poskytuje dokonalé pohodlie a zdravé sedenie a kvalitná ekokoža má jednoduchú údržbu. Objem vaku je 350 l.

  99,00 €
 • 80%

  Sedací vak stolička oranžová má objem 350 litrov. Vak je vyrobený z ekokože, ktorej výroba je šetrná k životnému prostrediu. Ponúka pohodlné a zdravé sedenie v interiéri aj exteriéri.

  99,00 €
 • Sedací vak stolička ružová ponúka pohodlný a zdravý spôsob sedenia. Stolička má objem 350 litrov. Naplnená je polystyrénovými guličkami, ktoré sa prispôsobia všetkým typom postavy.

  99,00 €
 • 100%

  Sedací vak stolička sivá je vhodný do každej obývačky, spálne aj kancelárie. Vak je vyrobený z ekokože a naplnený polystyrénovými guličkami, ktoré sa prispôsobia každej postave a dopraje maximálne pohodlie. Má objem 350 litrov.

  99,00 €
 • Sedací vak stolička tmavohnedá je doplnok, ktorý sa hodí do každej domácnosti. Vak je vyrobený z kvalitnej ekokože a naplnený polystyrénovým granulátom, ktorý sa prispôsobí každej postave a dopraje pohodlné a zdravé sedenie. Objem vaku je 350 l.  

  99,00 €
 • 80%

  Sedací vak stolička zelená je pohodlným doplnkom do každej domácnosti. Stoličky sú vyrábané z ekokože, ktorá sa jednoducho udržiava a je šetrná k životnému prostrediu. Objem sedacích vakov je 350 litrov.

  99,00 €
 • 100%

  Sedací vak stolička žltá je veselý doplnok, ktorý rozžiari miestnosť a dopraje každému príjemné pohodlie. Vak je vyrobený z ekokože, a preto je vhodný aj do exteriéru. Objem sedacieho vaku stolička je 350 litrov.

  99,00 €
 • Sedací vak stolička nylonová fialová je ideálna do knižníc, škôl či dokonca univerzít. Objem vaku je 350 litrov. Sedací vak stolička je naplnený polystyrénovým granulátom.

  69,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak stolička nylonová čierna má objem 250 litrov. Sedací vak je vyrobený z materiálu, ktorý je vodeodolný. Sedací vak stolička čierna je možné umiestniť k bazénu alebo na terasu.

  69,00 € 100,00 €
  Znížená cena!
 • Sedací vak stolička nylonová červená je skvelou náhradou dreveného nábytku. Stolička červená má objem 250 litrov. Sedací vak je možné umiestniť do exteriéru. Náplň tvoria polystyrénové guličky.

  69,00 € 100,00 €
  Znížená cena!