EMI: Slovenský bytový textil

Obliečky bavlnené Michaela farebné obojstranné EMI

98 %
11 hodnotení

Biele posteľné obliečky v kombinácii s jednoduchým vzorom sú veľmi obľúbené. Navyše ide o retro štýl, ktorý momentálne zažíva slávu a tieto obliečky vznikli kombináciou dvoch vzorov. Vyrobené sú zo 100 % bavlny delux. Obliečky sú ušité na Slovensku.

16,90 € s DPH

Tovar nie je na sklade.

 • Viac informácii
 • Vlastnosti
 • Recenzie
 • Blog

Vlastnosti

Dodaniedo 24 hodín
Materiál obliečokObliečky bavlna deluxe
Farba obliečokBiele obliečky
Materiál100% Bavlna

Viac informácii

Bavlnené obliečky pre milovníkov retro štýlu

Posteľné obliečky Michaela farebné sú vyrobené z veľmi kvalitnej, husto tkanej bavlny de luxe. Bavlnené vlákno je už odpradávna získavané z plodov kríku bavlníka a v súčasnosti je prítomné vo väčšine vyrábaných textílií.

Bavlnené vlákno a tkaniny z neho zhotovené disponujú vlastnosťami, kvôli ktorým sa stala bavlna natoľko obľúbená, obzvlášť pri výrobe posteľných obliečok. Bavlna má dobrú pevnosť, ktorá sa za mokra dokonca zvyšuje a aj z tohto dôvodu je súčasťou mnohých výrobkov, najmä tých vyžadujúcich si časté pranie.

Obliečky vyrobené z bavlny de luxe Michaela farebné sú veľmi obľúbené, najmä vďaka vlastnostiam, ktorými disponujú. Sú to najmä pevnosť, trvácnosť a kvalita, aj po niekoľkonásobnom praní sú ako nové. Sila texových priadzi obliečok je (o/ú) 25,5/22. Gramáž materiálu je 145 g/m2. Čo je o 20 g/m2 viac ako pri bežnej bavlne. Obliečky sú ušité a vyrobené na Slovensku.

 bavlnené retro obliečky

Rozmery bavlnených obliečok de luxe

Naše obliečky si môžete objednať vo viacerých setoch a rozmeroch. Obliečky Michaela farebné máme v týchto setoch: štandardný set 200 x 140 + 90 x 70 cm, predĺžený set 220 x 140 + 90 x 70 cm.

Obliečky Michaela farebné si môžete objednať aj samostatne pre vankúš, alebo pre paplón v týchto rozmeroch. Vankúš: 90 x 70, 70 x 50, 74 x 48, 50 x 50, 45 x 45, 40 x 40, 35 x 45. Paplón: 220 x 140, 200 x 140. Tieto rozmery sú zväčša štandardné.

Štandardný set

Štandardný set obliečok je set, ktorým disponuje väčšina slovenských domácností. Set sa skladá z obliečky na vankúš a z obliečky na paplón. Tento set je najobľúbenejší v slovenských a českých domácnostiach.

Rozmery obliečok štandardného setu: paplón 200 x 140 + vankúš 90 x 70 cm.

Predĺžený set

Ďalším setom je set predĺžený, ktorý je obdobný ako štandardný set. Rozdiel medzi nimi je v dĺžke, predĺžený set je o dvadsať centimetrov dlhší ako set štandardný.

Rozmery obliečok predĺženého setu: paplón 220 x 140 + vankúš 90 x 70 cm.

Obliečky na valce

Obliečky na vankúše tvaru valca sú obľúbenou novinkou. Vankúše tvaru valca ľudia používajú z viacerých dôvodov. Hlavným dôvodom je to, že ľudia, ktorí trpia bežnými problémami počas, alebo po spánku (chrápanie, bolesti chrbta a chrbtice) si pochvaľujú zlepšenie kvality spánku.

Ďalším dôvodom, prečo ľudia kupujú vankúše, a teda obliečky tvaru valca, je ten, že tieto vankúše sa často používajú aj ako dekoračné vankúše. Dekoračné vankúše tvaru valca oživia váš interiér a spríjemnia vám nielen spánok, ale aj pohľad na vašu posteľ.

Rozmery obliečok na valce: valec plnený veľký 61 x 14, valec plnený malý 44 cm x 13 cm.

posteľné obliečky

Obliečky na dekoračné vankúše

Dekoračné vankúše vám ponúkame v rozmere 40 x 40 cm. Dekoračné vankúše sú vhodným doplnkom vášho interiéru a v kombinácií s posteľnými obliečkami vytvárajú harmonický celok. Dekoračný vankúšik je tradičný typ bytového doplnku, ktorý sa nájde snáď v každej domácnosti. Ďalšie rady a zaujímavosti o dekoračných vankúšoch si môžete prečítať na našom blogu.

Špecifické rozmery obliečok

Obliečky EMI šijeme a vyrábame priamo v našej firme, takže ak ste nenašli rozmer, alebo tvar, ktorý potrebujete, neváhajte a kontaktujte nás. Ušijeme vám obliečky na želanie podľa vami zadaných rozmerov. Dokážeme vám ušiť obliečky na anatomické vankúše rôznych atypických rozmerov.

Na požiadanie vám vieme vyrobiť a došiť na vankúše krajky, ktoré slúžia na dekoračné účely.

Zapínanie obliečok

Zapínanie obliečok EMI je vyriešené štandardne. To znamená, že obliečky EMI sa zapínajú pomocou umelohmotných gombíkov. V prípade záujmu vám vieme v rovnakej cene ušiť obliečky, ktoré sa budú zapínať pomocou zipsu. Pre náročnejších zákazníkov dokážeme zapínanie vyriešiť takzvaným hotelovým uzáverom. Hotelový uzáver šijeme za príplatok. Počet gombíkov: paplón 4x, vankúš 2x.

Rady na predĺženie životnosti obliečok

1. Práčku je nutné pri praní naplniť len do 3/4 jej maxima, pretože pri naplnení doplna sa nedostane prášok a voda v potrebnej miere ku každej textílii, čo má za následok nedostatočné vyčistenie bielizne. Navyše sa ničí práčka aj vaša bielizeň.

2. Pri praní je potrebné aj vhodné nastavenie teploty a ošetrenie produktu podľa informácií, ktoré sa nachádzajú na priloženom štítku.

 Bonus trik na homemade aviváž

3. Čistota a lesk budú odmenou po tom, čo svoju práčku raz mesačne očistite pracím procesom len s vodou a šálkou octu. Dvierka na práčke nechajte po tomto procese otvorené, aby sa práčka dôkladne vysušila a prevetrala.

4. Základné pravidlo pre udržanie žiarivých a jasných farieb je rozdelenie bielizne podľa farieb. Potrebné je taktiež prať prádlo naruby so zapnutím zipsov alebo gombíkov. Pri nedodržiavaní tohto pravidla môže zips poškodiť nie len vašu bielizeň, ale aj práčku.

11.04.2019

Obliečky

Dvakrát som z EMI objednávala tovar, s ktorým som bola veľmi spokojná, veľmi som bola spokojná aj s rýchlosťou dodania tovaru, aj s jeho kvalitou.
Pri prvej objednávke som mala v poznámke uvedenú požiadavku. Pracovníci EMI ma hneď v ten deň po zadaní objednávky kontaktovali, boli veľmi ústretoví a moju objednávku vybavili k mojej veľkej spokojnosti. Vysoko si vážim ich zodpovedný a svedomitý prístup k práci a prajem im veľa spokojných zákazníkov.

  02.10.2018

  Obliečky

  Super rýchlosť vybavenia objednávky

   13.12.2017

   obliecky

   Spokojnosť

    27.11.2017

    lacne postelne obliecky

    dobrý tovar a cena a rýchle doručenie

     23.11.2017

     posteľné prádlo

     veľmi rýchle dodanie, dopravné zdarma

      19.09.2017

      obliecky na postel

      Spokojnosť

       23.08.2017

       Odporúčame

       Dostali sme ich do daru.
       Su ozaj mäkké a príjemné a kvalitné.
       Určite odporúčam a momentálne idem cez tento obchod urobiť objednávku na ďalšie z bavlny deluxe.

        04.08.2017

        postelne obliecky

        -to,čo ponúka je kvalita a pravda
        -som veľmi spokojná a objednám si aj nabudúce

         21.07.2017

         super výber, kvalita a dobré ceny a rýchla dodávka . Odporúčam nakupovať v tomto obchode

          23.06.2017

          Michaela

          Toto očarujúce retro je úžasné!!!

           01.04.2014

           Marcela Sevcikova

           Milujem tieto Obliečky! Su veľmi pohodlne a útulne! Skvelo sa hodia do nasej spalne..dakujem, pekny den.

            Napíšte vaše hodnotenie!

            Napíšte hodnotenie

            Obliečky bavlnené Michaela farebné obojstranné EMI

            Obliečky bavlnené Michaela farebné obojstranné EMI

            Biele posteľné obliečky v kombinácii s jednoduchým vzorom sú veľmi obľúbené. Navyše ide o retro štýl, ktorý momentálne zažíva slávu a tieto obliečky vznikli kombináciou dvoch vzorov. Vyrobené sú zo 100 % bavlny delux. Obliečky sú ušité na Slovensku.

            Články: